Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1 nővér 45 demens idős....

Pillangó13 kérdése:

1 nővér 45 demens idős. Milyen jogszabályok vannak erre vonatkozóan? Mely felsőbb szervek foglalkoznak ezen ügyek kivizsgálásával?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Édesanyám egy demens szociális intézményben lakik. A minapi látogatásom során döbbentem tapasztaltam hogy a 45 demens főre 1 éjszakás nővér jut (tehát az egész intézményben 1 nővér ügyel) e tapasztalat után gondolataim sorai futottak át rajtam. Mi történik ha ne adj isten édesanyám és még valaki rosszul lesz, az az 1 nővér kinek segít először. És ha a nővér lesz rosszul? neki ki segít? és az időseknek? Tudomásomra jutott,hogy az az egy éjszakás nővér megsérült. A rendszer nem változott pedig nagyobb baj is lehetett volna belőle. Át rakatni másik intézménybe nem tudom. sajnos az én egészségem sem teszi már lehetővé a hosszabb utazást. Itt viszont minden nap tudom látogatni közelsége miatt. a Válaszokat előre is köszönöm. egy édesanyjáért aggódó "gyermek"
2014. jún. 25. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentsd az ENI -nek (Egyesített Népjóléti Intézmény)
2014. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!