Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlzásba viszem?

Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Van egy húgom, a kapcsolatom nagyon jó vele, gyakran járunk mi ketten sétálni, vagy bárhova. Sokat szoktam elkísérni, ha egyedül nem mehet valahova. Volt néhány alkalom, hogy meg kellett védenem őt, és az óta nagyon féltem, és tudom hogy nem az én feladatom megvédeni (bizonyos mértékig), de akkor is kényszert érzek. Félek, hogy akkor fog baja esni, amikor nem vagyok vele, és akkor bűntudatom lesz, hogy nem védtem meg. Sokat balhéztam már a "barátaival", kínos helyzetbe hozva a húgomat. Persze, nekem nem szabadna az ilyenbe beleszólni, egyszerűen csak féltem őt, talán túlságosan is. Szerintetek ez baj? Próbáljak változni? És ha pont akkor történik baj, amikor nem vagyok ott? Nem biztos, hogy ő meg tudja abban a helyzetben védeni magát...


én 14/L, ő 11/L



2013. dec. 3. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás. Egy 11 éves lány ne nagyon mászkáljon egyedül.
2013. dec. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!