Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nővéremnél csak...

Mit tegyek ha nővéremnél csak minden másnap fürödhetek de én minden nap szeretnék?

Figyelt kérdés
Nem az, hogy szegények és azért nem, hanem mert spórolnak .. Még már megszokták .. Én még egy nap többször is szoktam főleg ilyen melegben. Amikor 1 vagy 2 hetig ott vagyok akkor is ez van, sőt még a menstruacio idején is. Tudja hogy épp menstruallok és ilyenkor még inkább kéne.. De nem. Gondolom azt kérdeztek majd hogy nem merek szólni , hogy szeretnék furodni , de merek, csak ő azt mondja nem kell mindenap furodni. Mit tegyek?16/L

2013. júl. 21. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezzel is spórolni. Bevizezed magad, elzárod a vizet, végigszappanozod vagy tusfürdőzöd magad, megnyitod a csapot, és megint csak addig megy a víz, amíg le nem mostad. Erre 3 perc még sok is, ha erre is azt mondja, hogy nem, akkor nem lehet rá mit mondani. Így kevesebb megy el, mintha lavórban fürdenél, mint régen szoktak.
2013. júl. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ott 1-2 hétig? Mindegy, szólj anyukádnak, hogy beszélje meg a tesóddal, hogy amikor átküld hozzá, akkor te ugyanúgy naponta akarsz tisztálkodni, mint otthon, cserébe átküld veled mondjuk egy ötezrest, vízdíjra.
2013. júl. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fürödj fele vízben, mint eddig szoktál, és akkor ugyanannyit használsz, mintha minden második nap tele kádban fürdenél, ebbe talán belemegy.
2013. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A nővéred nem tudja, hogy menstruáció ideje alatt fokozott figyelmet kell fordítani az intim higiéniára? Zuhanyozással nem használsz annyi vizet, mintha kádban fürdenél, és amit az első válaszoló írt nagyon jó ötlet, vagyis amíg szappanozod Magad, zárd el a csapot.
2013. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is spórolás van,de,hogy minden másnap fürödjünk?? :O

szerintem undorító főleg ilyen melegbe izzadsz mint egy ló,plusz ha mensizel tényleg fontos,hogy fürödj minden nap!


Én a helyedbe 1 napra mennék amikor tudok zuhanyozni másnap jönnék haza :D

2013. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nőveremnek talán ha 1 évbe egyszer jön meg a menstruacioja, szóval gondolom ezért nem tudja. Zuhanykabin és kád is van náluk.

Zuhanyozni szoktam , szóval nem sok vizet pazarlók amùgy sem.

1 vagy 2 napra felesleges lemennem mert másik megyébe lakik és nincs busz amivel haza jöhetnék, ezért ő hoz fel kocsival.

Hát ebbe a pénzes dologba nem hiszem hogy belemenne.

Azért köszönöm a válaszok!

2013. júl. 21. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
A 07:52-es vagyok. Ha a nővérednek egy évben csak egyszer jön meg a menstruációja, akkor orvoshoz kéne mennie.
2013. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!