Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, hogy belássa,...

Mit csináljak, hogy belássa, hogy ez nem játék? Sürgös!

Figyelt kérdés
A párom elvágta flexel a kezét de őt ez nem érdekli, nem akar orvoshoz menni, nem akarja, hogy bekössem vagy valami pedig nagyon csúnya és mondtam neki,hogy elmegyek vele...az a baj, hogy önfejű és azt mondja, hogy "nem lesz annak semmi baja, meggyógyul" mit mondjak neki, hogy elmenjen?
2010. jan. 5. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tipikus férfi, az én apukám is ilyen, anyumnak úgy kell könyörögni, hogy menjen már el orvoshoz a vérnyomésa miatt.... ha háziorvosod van hívd fel a rendelőt, vagy intézd el úgy, hogy ne legyen vissza út... állandóan mondd neki, ha nem is akarja, a végén el fog menni :)
2010. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
apám is elvágta a kezét flexel még a csontba is bete vágott...ő sem akart elmenni orvoshoz nem is ment :) vettünk sebfertőtlenítőt meg gézt és kifertőtlenítette a sebet itthon bekötötte és neki sincs semmi baja meg gyógyult neki már nem is látszik ez volt másfél hónapja
2010. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

25 éves, ahhoz képest elég gyerekes...már nem vérzik neki annyira és mondta "na látod, mondtam hogy el fog múlni" de ez nem azt jelenti, hogy már jól van..szerintem.

De ő azt se engedi, hogy bekössük. Mellesleg köszi a válaszokat, de még jöhetnek =)

2010. jan. 5. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Én érzelmi zsarolással szoktam operálni. Csapkodok, hisztizek, kiabálok, és akkor elmegyünk, legalább azért, hogy hallgassak. Ja és mikor először mondja, jó, akkor menjünk, akkor általában még felháborodok, hogy ja persze csak azért, hogy kussoljak, mi? Hát tudod mit, neeeem kell! Rohajdon le a kezed/fulladj meg a köhögéstől (lehet variálni, ami miatt épp nem akar orvoshoz menni) a te bajod, én miattam akkor ne menjél, ha ez minden vágyad. És a végén odajutunk, hogy még ő van felháborodva, hogy most meg miért nem megyünk. :)


Aztán elmegyünk, és a legközelebbi alkalommal már azt is mondhatom, hogy ugye a múltkor is mondtam, hogy menjünk, még jó, hogy mentünk, mert mondta a doki, hogy ez meg az.


Mondjuk az én férjemet ezzel lehet manipulálni.

2010. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15.02 te nagy arc vagy :D
2010. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én ahogy szétnytom a hüvejkujam ott vágtam át a bört és belehetett látni a jukon munkába történ éste a korházba monták baleset után aszthiszem 5 ora eltelte után már gázvan 3 öltésel öszevarták de mind két oldalrol egy kékony csikot levágtak gondolom azért hogy friss legyen szépen begyogyult. hát attól függ mijen méj a seb de ha az orvos látja jobb lenne,tt.zl
2010. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már 3. napja, hogy megtörtént...amúgy elég mély, ömlött belőle a vér és már fáj is neki...de még mindig nem vette rá magát, valószínűleg nem is fogja de megbeszélem vele!
2010. jan. 8. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:
atol hogy nem ment el ,azért remélem rendes családapa.a kezünk nagyon fontos kézel csinálsz tudsz dolgozni egyszerüen mérges vagyok a férjedre hiszen ember testvérem ,tt.zl.
2010. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a pároddal? Sikerült "elkergetni" az orvoshoz? Az enyém is ilyen, csak ő azt mondja, hogy "jó, elmegyek holnap" - és mint a mesében. Legutóbb már nem bírtam tovább, és elzavartam orvoshoz. Elment, kapott kezelést, és minden nap ránézek, hogy csinálja meg (esténként kell kennie, neki lábszárfekélye van). De egy őrület, mire rávettem, hogy végre menjen el. Ne add fel! A nőknek meg van az a képessége, hogy a férfiakat az őrületbe kergesse, vagy legalábbis a cselekvésig, és ez most jól jön. :)
2010. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagy nehezen elment, de az orvos leszidta, hogy miért nem ment. Azt mondta neki, hogy csúnyán el van fertőződve és jobban járt, hogy elment (nem akarta részletezni, hogy miért o.o) de most már gyógyul. Azt mondta, hogy legközelebb elmegy =)
2010. jan. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!