Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutaló nélkül hogyan tudnék...

Beutaló nélkül hogyan tudnék bejutni kórházba olyan kivizsgálásra, ahol azt nézik meg miért vagy vékony?

Figyelt kérdés
Szerintem valami gond van velem. Rendesen eszek, még sem hízok, illetve mostanában fogyok. A háziorvos nem fog beutalót adni, mert valami statisztika miatt nem akar. A szívemmel is voltak problémák, de azzal sem küldött be a kórházba. A vékonyságomat meg arra fogja, hogy nem eszek eleget. Naponta megeszek egy tábla csokit, fagyizok, mindig reggelizek, gyümölcsök, zöldségek, tojás... mindent megeszek, más ember már kb 120 kg lenne a helyemben, én viszont 45 vagyok 160 cm-hez. Vérvételen voltam nemrég, azzal nem volt baj. Szóval mit kellene tennem, hogy eljussak egy komolyabb kivizsgálásra?
2014. júl. 2. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

azért vagy vékony mert ektomorf alkat vagy. tömegnövelő étrend kell és súlyzós edzés. Ha rendesen csinálod jön fel izom.

olvasd el [link]


az összes részt.

2014. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg 168/52 vagyok, és sokat eszem, mégsem hízom.


A vérképed rendben van. kardiológiára kérj beutalót szakrendelőbe.


Hány éves vagy?

2014. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!