Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vékony kislányok (2-3 év)...

Vékony kislányok (2-3 év) anyukái! Mekkora a kislányotok? Kg és cm? Bármilyen kivizsgálásra küldte a háziorvos a gyereket a súlya miatt?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

2,5 éves, 11 kg, 87 cm.


Egészséges, örökmozgó kislány. Koraszülött volt,ezért kicsit kissebb mint a kortársai. Mondjuk enni sem szeret. :(

De nincs vele semmi gáz, nem kell kivizsgálás.

2014. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya másfél és 3 éves kora között gyakorlatilag semennyit nem hízott, csak magasságra nőtt. Gyakran fájt is a hasa. A háziorvosuk székletvizsgálatra és hasi UH-ra küldte őket többször, mindig negatív lett. Miután orvost váltottak, a kislányt vizsgálták ételallergiára, tejérzékenységre többször, végül kiderült, hogy refluxos.
2014. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
"kisebb" :(
2014. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 lcs ***** válasza:
Mit jelent a vékony, neked már doki jelezte, vagy ti gondoljátok annak? Mert nekem most 4 éves a lányom, és mi is azt gondoltuk, hogy nagyon vékonyka, minden nadrág leesik róla, a lába is vékonyka, azt hittük, hogy valami nem stimmel már vele. 105cm és 16,5 kg. kérdeztem a védőnőt most a 4 éves státuszon, és azt mondta, hogy még normál a súlya a magasságához, meg a gyerekdoki is azt mondja, hogy ilyen alkat, nincs vele gond. nem túl nagy az étvágya. :)
2014. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A kislányom tényleg vékony (meg a fiam is), ez a táblázatokból (életkor, magasság, súly) egyértelműen látszik.

A fiam 4,5 éves, 106 cm és 15 kg, a lányom 2,5 éves, 91 cm és 11 kg.

2014. márc. 24. 14:31
 6/22 A kérdező kommentje:
Én vittem kivizsgálásra, mert lisztérzékeny vagyok, de érdekelne, hogy vannak-e még ennyire vékonyka kislányok :)
2014. márc. 24. 14:32
 7/22 Hanyatka ***** válasza:
23 hónapos a kislányunk 9,5kg és 80 cm,igaz koraszülött (1,5 kg és 42 cm-el született).Voltunk vizsgálatokon is,mert 3-4 hónapja nagyon keveseket eszik és hízik,de nincs semmi gond.Amúgy nagyon aktív,jó kedvű kislány :)!
2014. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
3 éves és 12 kg a kislányom. Magassága olyan 94cm lehet. Nem néz ki soványnak, viszont nem nagy evő ő sem. Minket nem küldtek el kivizsgálásra.
2014. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

1 évesen:76cm 8500g

2 évesen:87cm 11,4kg

3 évesen:98cm 14,5kg

4 évesen:103cm 16,5kg

Soha nem volt husis baba,a gyerekdoki mindig azt mondta,hogy nőies alakja van (noh igen baba ként is volt dereka) viszont jó kerek feje van így felöltöztetve mindig azt mondták milyen husi golyó.Mondjuk az étvágya az első pillanattól elég rossz,de mindig mindenhol azt a választ kaptam,hogy ahhoz képest jó formába van.Horror neki nacit venni mert ami hosszra jó az övvel is kb leesik róla,ami meg nem esik le az meg hosszba kicsi...

Viszont a kisebb gyerek nah az rengeteget eszik,de ő se egy husigolyó.Mondjuk az én étvágyammal sincs baj mert mint 3 ember annyit eszek és a 172centimhez 53kg vagyok

2014. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
bocsánat nem dereka hanem csípője :D
2014. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!