Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban lehet olyat kérni,...

Kórházban lehet olyat kérni, hogy ne engedjék be a látogatókat hozzám látogatási időben sem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos. De nekem inkább jólesne. Vagy nagyon rossz állapotban vagy benn? Infúzióval meg minden?
2014. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. Bár látogatási időben nem fognak minden látogatót "igazoltatni", hogy kihez megy.
2014. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem vagy celeb, vagy őrzött személy, ez nem kivitelezhető. Látogatási időben ömlik be az embertömeg, nem fogja senki megkérdezni tőlük, kihez mennek. Tőlem még egyszer sem kérdezték meg, pedig sajnos többször voltam már kórházban látogatni.
2014. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Egyszerűen azért, mert nem fogják tudni, hogy ki az, aki hozzád jön. Ma már látogatási időben teljesen szabadon mozognak a látogatók. Nincs arra személyzet, hogy ellenőrizze, hogy ki kihez jött.

Ha valamilyen zárt osztályon vagy intenzíven vagy, akkor megoldható.

2014. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Kérheted, de ez kivitelezhetetlen. mert annyi ember jön látogatni, nem állhat ott egy nővér a kórterem ajtajában folyamatosan, hogy elküldje, aki be akar menni hozzád.
2014. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Sehol nem állnak őrök az ajtóban emiatt. Nemrég anyum kórhában volt, a folyosón jöttek-mentek az emberek kedvükre, a nővérek nem ezzel voltak elfoglalva, hogy ki kihez jött.
2014. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
pszichiátrián, de ott is talán csak a zárt osztályon... ja meg ahogy írták, ha híres vagy, és vastag a buxád akkor kérheted :)
2014. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt lehet szabályozni, hogy kinek adjanak ki rólad információt. Ezt meg is fogják majd kérdezni, mielőtt befekszel.

Azt nem tudják ellenőrizni, hogy ki megy be.

Ezt a családoddal, ismerőseiddel kell megbeszélned, ha nem szeretnéd, hogy meglátogassanak.

2014. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályon,ahol én dolgozom mindig ismerjük a hozzátartozókat. Ha új jön,az pedig megkérdezi,hogy XY hol fekszik. Vagy ha látjuk,hogy csak ténfereg,akkor mi kérdezzük meg,hogy kit keres. A nővérpult a folyosó elején van és mindig van ott valaki osztályos dolgozó. Ha van egy határozott főnővér az osztályon és a dolgozók is fegyelmesek,akkor nincs a kontrollálatlan emberáradat. A hozzátartozókat is meg kell tanítani a szabályokra. Írom ezt úgy,hogy ágyas sebészeti osztályról van szó,ahol nem csak a recepció a dolgozók feladata. A betegnek pedig mindig joga van a hozzátartozókat nem beengedtetni. Kivéve ha kiskorú.
2014. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. * figyelmesek és 56 ágyas. Bocs.
2014. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!