Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban lehet olyat kérni,...

Kórházban lehet olyat kérni, hogy ne engedjék be a látogatókat hozzám látogatási időben sem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha több ágyas kor teremben vagy akkor nem szabályozhatják a látogatókat mert a szobatársaidhoz is simán mehetnek.


Ha egy ágyas korteremet kérsz magadnak amiért ugye fizetni kell ám akkor már más a helyzet, de azért egy közeli családtagod csak bemehet hozzád.


Én sem szerettem ha jöttek hozzám látogatók amikor műtöttek és lábadoztam még bent, én akkor meg is mondtam mindenkinek műtét előtt mielőtt befeküdtem hogy nem kell bejönniük mert nem akarom hogy úgy lássanak elég ha akkor jönnek látogatni mikor már otthon vagyok. Én egyedül a szüleimet meg a páromat akartam akkor látni. A párom egész nap mellettem volt amikor szenvedtem a műtét után, és már könyörögtem hogy menjen haza ne kínozza magát meg engem sem hogy így kell látnia, de ugyan akkor jól esett nagyon hogy a bajban is végig mellettem volt és fogta a kezem.

2014. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
azért nem akarom, hogy bejöjjenek majd, mert nem akarok kiállítási tárgy lenni, nem vagyok kíváncsi a sajnálkozásukra. főként anyámat nem akarom, hogy bejöjjön. csak frusztrálna.
2014. júl. 4. 15:03
 13/17 anonim válasza:
De akkor ezt nekik mondd el, ne a kórházat használd fel arra, hogy "távol tartsák" őket, és te balhé nélkül megúszd. Ha bajod van velük, mondd a szemükbe.
2014. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hiába mondanám, hogy ne jöjjenek be, akkor is fognak jönni, ismerem őket. vannak ilyen "szabályszerű" dolgok, amiket rituálé szerűen be kell tartani. pl, ha egy családtag kórházba kerül, azt rendszeresen látogatni kell, akkor is, ha nem akarja. nem bajom van velük, csak egyszerűen nem mindenkinek esik jól, ha lábadozás közben körbeállják a rokonok. én nem akarok nézőközönséget a szenvedésemhez, szeretném ezt az élményt megtartani magamnak.
2014. júl. 4. 20:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Feküdj be a fertőzőre. Vagy értesd meg a családoddal, hogy VALÓBAN nem akarod látni őket egy ideig.
2014. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mikor felvesznek a kórházba megkérdezi a felvevő nővér, hogy ha keresnek megmondhatják-e, hogy bent fekszel akárkire vonatkozóan, és alá kell irnod l, hogy engedélyezed-e vagy sem
2014. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet! Minden a matekon múlik! ;)

..van pár közeli ismerősöm az EÜ "iparban".

2014. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!