Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hétfőn be kell feküdnöm...

Hétfőn be kell feküdnöm kórházba. A többi lent?

Figyelt kérdés
Hétfőn kell befeküdnöm és azt szeretném meg érdeklődni hogy a gyerek osztályom fekvő betegeknek hogy lesz megoldva a pisi,kaki.Azt mondták hogy nem fogok tudni felkelni.És hogy akkor gondolom befognak pelusozni és akkor bele is fogok pisizni az addig jó kis pisibe fekvés nem nagy gáz de ha kakilnom kell akkor abba kell feküdjek van mi?Vagy hogy szokták ezt csinál?Egyáltalán nem tudom hogy hogy meg ez.

2014. júl. 11. 01:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem pelenkáznak be, a vizeletnek katétert tesznek be, a székletnek pedig ágytálat raknak alád, ha kell.
2014. júl. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezek fájnak vagy altatásnál elintézik?
2014. júl. 11. 02:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Adnak egy ilyen cuccost, amibe bele üríthedet a vizeletet. Wc-re pedig valahogy kimész, ha nem akkor azt is abba kell csinálnod, aztán a nővér kiviszi. Kellemetlen dolog, de ha csak néhány napig vagy bent túléled.
2014. júl. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem kellhetek fel még fel sem ülhetek sajnos
2014. júl. 11. 02:45
 5/9 anonim ***** válasza:
A katéter az olyan, hogy a húgycsövedbe vezetnek fel egy kisebb csövet, és akkor azon keresztül megy bele egy erre szánt zacskóba. Az nem a legkellemesebb, mikor felhelyezik...de ki lehet bírni. Az ágytál a legegyszerűbb... megemeled magad, alád tesznek egy tálat és kész.
2014. júl. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon indokolt ,akkor igen kapni fogsz pelenkát .Én tavasszal voltam ,és sajnos szükségem volt rá :( . Nagy dolog után szólni kell a nővérkének ha éppen bent van a szobában gyógyszerezni ,vagy bármi .. ha nincs bent akkor meg kell nyomnod a nővérhívót és akkor mennek . Ennyi ! Jobbulást !
2014. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha muszáj adnak pelenkát. Nekem is adtak pelenkát. Nem nagy dolog ha korházba pelenkáznak, ha nem vagy szégyelös ha nővér tesz tisztába.

De készülj rá vigyél hintöport és krémet ha tudsz.

2014. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és miért mész kórházba hány éves vagy
2014. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lany vagy? Hany eves vagy?
2014. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!