Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek, ha szeptember óta...

Mit tegyek, ha szeptember óta zavartalanul jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, március óta fogytam 20 kg-ot de ez mellékes (nem mindig erre kell fogni).... (sokat bicikliztem) és szeptembertől kezdve 40 vagy 15 nap múlva jött meg és akkor is csak pár napig, de nem rendesen. (nagyon kis mennyiségben, szinte semmi)Mostanában sokat izgulok is. Félek, hogy végleg el fog múlni. Már most vagyok a 37. napomon és nem jött még meg. Mit tehetnék??
2010. jan. 8. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd el a nogyogyaszodnak,az nem lehet ,hogy evesi gondokkal kuzdesz???mert ez az anorexia egyik tunete!Nem akarok ijesztgetni senkit,de jobb elmenni orvoshoz semmi miatt,mint aztan meglepodni! 21/L
2010. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fogyás miatt lehet, én nem is sokat fogytam (kb. 10 kg), és nem is csontsoványra (kb. 20-21 körüli bmi-re), de utána egy fél évig nem volt menzeszem. Ha nem vagy sovány, csak normálisra fogytál akkor lehet hogy csak várni kell, de érdemes elmenni a nőgyógyihoz hogy megtudd tényleg nincs-e más gond.
2010. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Valószinü hogy az a gondod mint nekem.Pco-d van,az-az petefészek sziszták.De nem az a nagy fajta,hanem sok apró.Amikor megjön valószinü csak pecsételő(barnás)vérzésed van.Én sem mentem rögtön orvoshoz és sajna teljesen el is ált.Aztán felkerestem egy orvost ő irt fel gyógyszert és mostmár rendben van.

Tehát a tanácsom feltétlenül fordúlj vele nőgyógyászhoz!

2010. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Evési gondjaim nincsenek, csak a fogyokúrám miatt, mostanában nem eszem tele magamat, vigyázok az alakomra.


Én is inkább normál testsúyú lettem mint vékony. (mondjuk érdekesen fogytam, amúgy is körte formájú alkatom volt, de most a felső testem az vékony lett, csak a popóm maradt, hát nem nagy de kicsit nagyobb mint a normális)


Ma, egyébként meglepődtem, de ma megjött képzeljétek el... De, nem tudom, hogy normálisan-e vagy sem. Majd a nap végén megírom... De reméljük rendesen jött meg. Köszön szépen a válaszokat, megfogadom.... és lehet hogy tényleg azért nem ártana ellátogatnom egy dokihoz.


Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

2010. jan. 9. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!