Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Friesen kinyomkodott pattanáso...

Friesen kinyomkodott pattanások piros foltjaira, sebeire mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eleg sok pattanásom, miteszerem volt es TISZTA KÉZZEL kinyomkodtam öket.mar most piros sebek, foltok jelentek meg. Mit kenhetnék rá? (Lehetöleg valami olyan dolog amit itthon tudok elöállitani es gyors eredményt mutat)
2014. júl. 20. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
menj inkább kozmetikushoz, mielőtt teljesen tönkre teszed a bőröd!
2014. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamillateával töröld át, az nyugatatja a bőrt. De inkább ne nyomkodd, mert hiába a tiszta kéz, attól még lyukas és heges marad a bőröd tőle. Kend be valami pattanástalanító csodakrémmel (pl. Akneroxid), és egy-két nap alatt magától is visszahúzódik.
2014. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mit gondoltok a rózsakrémröl?

Ajándékba kaptam, 4000forintos kerem, de felek zsirositja a bört. Mi a véleményetek?

2014. júl. 20. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem zsírosítja a bőrt, alapvetően minden hidratáló krém ilyen hatással bír. De azt írják, felgyorsítja a bőr regenerálódó képességét, szóval egy próbát biztosan megér :)
2014. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomkodás után mindig fertőtlenítsd le a bőrt. Alkohollal, akár arcszesszel!
2014. júl. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!