Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üzemorvosi vizsgálaton kiderül...

Üzemorvosi vizsgálaton kiderülhet a bőrgomba és az ekcéma?

Figyelt kérdés
Nem körömgomba, csak kis bőrgomba a lábujjak között, illetve ekcéma a herezacskón. Nem tudom mi van ma egy üzemorvosi vizsgálaton, de nem akarom hogy kiderüljön.
2014. júl. 22. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Tegyél rá sebtapaszt és mond, hogy lenyúztad.
2014. júl. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem fogják megnézni, fel se tűnik majd
2014. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A herezacskódat ugyan meg nem nézi,és a lábujjad közeit sem, ennyire azért nem alaposak. Vérnyomást, pulzust mérnek, látásvizsgálatot végeznek, meghallgatja a tüdődet, szívedet, esetleg betapintja a hasad, nincs-e nyomásérzékenység vagy valami tapintható elváltozás. az enyém kért vérképet, vizeletvizsgálatot, na meg a tüdőszűrő leletet kérik. Voltam eddig 3 üzemorvosnál, ez volt a legalaposabb kivizsgálás amit most felsoroltam, a legtöbb még ennyit sem csinált.
2014. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a sex iparban tevékenykedsz akkor az üzem orvosnál nem kell alsóneműt levetni,ha erre kérne,akkor se tedd meg,ahhoz neki semmi köze.

Milyen munkahelyről van szó?


Általában üzemorvos,meghallgatja a szíved,tüdőd,torkod,vérnyomást mér ha indokolt vérvételre küld,mást nem nagyon csinál.

2014. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!