Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Súlyos szívritmus zavarral...

Súlyos szívritmus zavarral pszihiátriai kezelést kaptam. Mit tegyek? Hol van gyogyszer elvonó?

Figyelt kérdés

A ritmuszavar meg maradt, és még rosszabodott is. A pszihiátrián ráadásul olyan gyógyszereket adtak, mely függöséget okoz, és még rosszul is vagyok tőle.

Olyan tüneteim vannak, melyek megnehezítik az életem, Tud valaki segíteni?



2014. aug. 11. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Jesszusom!!! Teljes mértékben,át érzem!! Én ettől mentettem meg magam!! Figyelj szerintem a szívritmuszavarod semmiképp nem pszichés eredteű!! Kardiológusnál voltál már? Az az első!! MIndig az az első,hogy ki kell zárni a szervi betegségeket,ha az ki van zárva és egészséges vagy,de még is olyan tüneteket produkálsz mintha,beteg lennék,na akkor kell menni a pszichiátriára,és akkor kell szedni a gyogyikat!! Azt tanácsolom neked,ha még nem voltál kardiológián,akkor azzonal menj el vizsgáltasd ki magad!! A gyógyszerekről pedig ott és annak kell leszoktatnia aki rászoktatott,tehát a kezelő pszichiáterednek! Nagyon sok sikert,jó egészséget,és mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
2014. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, voltam kardiologusnál. Van is rendellenesség, méghozzá az egyik bilentyüm fórdítva müködik, és 150-es a pulzusom, melyre szedek betalokot.
2014. aug. 13. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Azt amit te írsz az nem betegség, nekem is van és 10ből 7 nőnek van! Mitralis billentyű prolapsus-ebből van veszélyes és van ártalmatlan,a tied biztos ártalmatlan,mert különben,nem csak betaloc-ot szednél...Szóval ez csak annyit jelent,hogy a kéthegyű szív billnetyűd,nem zár jól,szívösszehúzódáskor le káne zárnia,mint egy szelepnek,hogy a vér ne folyon át a bal kamrába,de a te billentyűd,nem zár jól ezért néha változó mennyiésgbe vissza enged egy kis vért a bal kamrába! Nekem ugyan ez a bajom,ez nem szívbetegség,ez olyan mint a lábon egy bütyök...Évente elég ha elmész egy szív uh-ra és egy terheléses ekg-ra,ez a billenytű hiba,nem okozhat ekkora pulzust,inkább extra szív ütéseket,az annyit jelnet,hogy úgy érzed mintha be dobbanna a szíved,vagy mintha eggyet kihagyna és nagyot dobbana utána,ez is csupán egy kellemetlen érzés mint sem életveszélyes,valamint enyhe mellkasi panaszt-diszkomfort érzést érezhetsz,a lazább billentyű miatt! Az,hogy a szíve ennyire gyorsan ver..gondolom jól meglett vizsgálva,és nem találtak semmi életveszélyeset...mert különben nem csak betaloc-ot szednél...ez a gyógysezr a béta-blokkolók családjába tartozik..én is szedem...ezt a szapora pulzusodra adták...ha nem jó gyengének,vagy erősnek érzed,vagy rosszul vagy vissza kell menned ahoz a kardiológushoz aki vizsgált...és el kell mondanod mindent!! Nekem z a 2-ik évem,hogy a szapora szívveréstől,pánik szerű rohamoktól szenvedek!!! Teljesen megértelek!! Ha van kedved írhatsz többet magadról privibe... Jobbulást!!
2014. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!