Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pár napja kezdődött a fülzúgás...

Pár napja kezdődött a fülzúgásom, mikor és milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Pár napja éjjelenként zajt hallottam, és azt hittem, hogy kintről jön, majd egyszer csak rájöttem, hogy zúg, vagy cseng a fülem. De még akkor sem voltam biztos benne, hogy nem kintről jön. Gondolom a fül-orr-gégész foglalkozik ezzel. De fülzúgásnál szoktak MRI-t is csinálni, ki ad oda beutalót? Egyébként hetek óta beteg vagyok, de semmiféle halláscsökkenésem sincsen, nincs is bedugulva a fülem, csak annyi van, hogy az egyik fülemmel hallok egy egyenletlen erősségű, de egyenletes magasságú hangot. (csengést, búgást)

2014. aug. 25. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyik napról másikra gyógyuló betegség a fülzúgás. Sok oka lehet. Menj háziorvoshos, a beutaló, mondjuk ideggyógyászatra, vagy ahová gondolja a tüneteid alapján. Aztán kitartást!
2014. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem akarlak elszomorítani, de nekem 5 éve van fülzúgásom és rengeteg orvosnál voltam. Sok vizsgálaton részt vettem, de a mai napig nem tudja senki az okát.

De egyébként már megszoktam. :/

17/L

2014. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem háziorvoshoz menj előbb, mert a fülzúgásnak sok oka lehet, pl magas vérnyomás vagy neurológiai megbetegedés is. Ő fogja tudni melyik irányba kell továbblépni.
2014. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, tudom, hogy ez akár maradandó is lehet. De én már most megőrülök pedig egy 5 napja kb, még semmi baj nem volt. De ha hozzá kell, hozzászokok, csak nagyon nem akarom, hogy valami komoly baj, vagy betegség legyen. (bár nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, tudom)
2014. aug. 25. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez kell menni. Ha indokoltnak látja, ő is tud adni beutalót MRI-re.
2014. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 25. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi volt a probléma? Elmúlt azóta?
2023. szept. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!