Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a kilátásai egy embernek...

Mik a kilátásai egy embernek akinek évek óta nincs munkahelye és orvosi ellátásra lenne szüksége?

Figyelt kérdés
Maga után kellene fizetnie a tb-t havonta?Mennyiért vizsgálja meg egy orvos?Egyáltalán megvizsgálja?
2008. aug. 7. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl sürgős, akkor előbb köss szerződést a TB-vel, majd utána menj orvoshoz, mert kiszámlázzák az ellátást, és az elég borsos összeg tud lenni. Igénylőlapot kell kitöltened hogy szeretnél fizetni magad után társadalombiztosítási járulékot. Meg van adva, ki van számolva hogy mennyit kell fizetni havonta, úgy 5 ezer ft körüli összeg. Mindjárt utánanézek neked a letölthető nyomtatványok ügyében.
2008. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem akadtam rá a megfelelő űrlapra, de kersgélj a


www.magyarorszag.hu


oldalon. Van egy hívható telefonszámuk is, azt hiszem ingyenes, már én is hívtam egy-két problémámmal, nagyon segítőkészek. A szám: 189

2008. aug. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2008. aug. 8. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha volt már munkahelyed, és akkor fizették a TB-t akkor van kártyád is. Az érvényességét könnyen ellenőrizheted a magyaroszag.hu-n.
2008. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!