Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek folyamatosan...

Mit tegyek folyamatosan hányok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Már jópár napja csak hányok, semmi nem marad meg bennem, ha eszek is valamit akkor kb. 1 óra múlva meg kihányom,a hasam az fel van püffedve...nagyon rossz.

Kemoterápiás kezelésen vagyok, szóval lehetséges a szer miatt is.

Esetleg valaki tudna valami jó gyógyszer vagy valami házi praktikát ellene? Nagyon gyengének is érzem magamat.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. jan. 17. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szia:)

régen a tesómnak volt olyan problémája, hogy nem maradt meg benne semmi, igaz neki vírus miatt volt, de egyetlen egy dolog mégis megmaradt benne, az pedig a kóla volt:)lehet neked is jó lenne, vagy még a banán is, bár nem akarok rosszat mondani...:)

jobbulást:)

2010. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Avemar nevű búzatápszer, kimondottan kemós hányás csillapítására. Nem a legjobb az íze, de azt hiszem, talán gyümölcsteában is lehet inni (ebben nem vagyok biztos!). B6 vitamin is csökkenti a hányást. A mentáról is hallottam, hogy hányáscsökkentő (nem próbáltam még). Kitartást és teljes gyógyulást kívánok!
2010. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2010. jan. 17. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!