Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30+4napos vagyok. Szinte...

30+4napos vagyok. Szinte folyamatosan hányingerem van, hányok.2x el is ájultam már. Végig így marad? Már nehezen viselem, jah . és elkezdtem vizesedni is. A babával minden rendben.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális hogy ennyi idősen ilyen állapotban vagy. Ha most vizesedsz pláne. Elájulni? Keresd fel a dokid!
2010. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Voltam orvosnál, azt mondta, hogy a babával minden rendben van. Mást nem:(
2010. jan. 6. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok:(Holnap töltöm a 31.hetet, iszonyú hányinger gyötör, bár szerencsére nem hányok,és nekem is ájulhatnékom van.Főként ha lehajolok a cipőmet felhúzni, szemetet felsöpörni, volt, hogy le kellett ülnöm, hogy ne ájuljak el.De akkor is előfordult, amikor az ágyból felkeltem.A hányinger az oké, de az ájulás nem a terhességgel jár.Nem vagy kimerült, nem hajtod magadat nagyon?Én igen, lehet ez is probléma.Mindenesetre holnap kell mennem dokihoz, akkor erre is rákérdezek.
2010. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 edus83 ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet,én 35hetes vagyok és mindig hányingerem van,illetve hányok is,bár ez már istenes mert az elején ki száradtam ,kórházat is megjártam vészes hányással:((!!Szerintem végig így maradunk már:((!!!Sokan még a szülő szobán is hánynak:((Ne haragudj,hogy ezeket írtam remélem te szerencsésebb leszel és elmúlik:))!!
2010. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!