Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4. hét óta folyamatosan...

A 4. hét óta folyamatosan hányingerem van és időnként hányok, a 9 hét betöltése óta viszont 2 naponta kihányom a terhesvitamint, lesz így a magzatnak elég vitamin ha enni sem nagyon tudok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedtem, de a bevétele után 10 perccel nagyon erős rosszullétem volt, így nem tudtam szedni. Azóta Hipp Natalt iszom, ettől nem vagyok rosszul. 12 hetes pocakos
2008. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor veszed be a terhesvitamint? Tudod evés előtt nem szabad, mert kihányod. Én is nagyon sokat hánytam és állandó hányingerem volt, de ha ettem egy kevés valamit (kekszet, pirítóst stb.)akkor jobb lett. Próbáld meg, apró falatkákat többször enni. 18 hetes pocis
2008. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gravidát szedem a terhesség eleje óta (étkezés után), eddig nem is jött ki, viszont most kétnaponta kihányom , ezért félek hogy nem lesz elég vitamin a babának. Ráadásul alig eszek valamit mert hányingerem van mindentől.
2008. okt. 2. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a Hipp Natalt javasolom neked,azt én nem hánytam ki de a Gravidát igen.Nem jó ha hánysz mert olyan mintha nem is szednél vitamint.Ha enni is alig eszel az végképp nem jó,próbáld ki a Hipp Natalt,a Rossmann-ba 12 napra elegendő 900Ft-ba kerül.Egy próbát megér!
2008. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2008. okt. 2. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:

A Hipp Natal a legjobb.

Amúgy ezek a terhesvitaminok is csak a fogyasztók átveréséről szólnak, szerintem semmi értelme. Egy táplálkozási mérnök ismerősünk megnézte az összetevőit és azt mondta azonnal hagyjam abba, egy élsportolónak nincs szüksége ennyi vacakra, ráadásul csak oriás bébit csinál.

Ha egy kismama odafigyel az étkezésére, akkor mindent megkap az a baba!

Mit gondoltok, miért születik annyi 5 kilós gyerek???

Én gyönyörű és egészséges babát szültem, akinek az a dolga, hogy kint nőjön meg.

2008. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is így voltam ezzel, de most már több hete áttértem arra, hogy este, gyakorlatilag lefekvés előtt veszem be a vitamint, amikor már tuti nem vagyok rosszul. De lehet hogy egyszerűen váltanod kéne. Én Femibion szedek, ami jelenleg a legújabb.
2008. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, ki fogok próbálni más vitamint is.
2008. okt. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!