Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Biorezonanciás állapot felméré...

Biorezonanciás állapot felmérés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Azt állítják hogy csúcs technológia. Közbe pedig ami biztos képet ad és használják az egészségügyi magánklinikákon kívűl is az az MRI ami biztos képet ad.


Nos mennyire megbízható a Biorezonanciás állapotfelmérés? Igaz vagy kamu? Ugyanis csak magánklinikán belül elérhető és aminosavtartalomtól, mindenről pontos képet ad. Legalábbis ezt állítják. Tapasztalatok?



2014. szept. 9. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ajánlották, de az árát finoman szólva is sokallom. (Az MR, vagy MRI, mindegy, szóval a mágneses rezonancia nálam orvosi okokból szigorúan tilos, azonnal lehetne ugyanis vinni a készülékből a boncterembe, vagy a hullaházba.)
2014. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%

A biorezonancia igencsak az áltudomány kategória, elég sok helyen volt már kifigurázva, és megmutatva hogy ugyan mér vmit (de az csak szimplán a bőr ellenállása a legtöbb esetben), de egyetlen olyan tulajdonsága sincs, ami miatt "csodamódszernek" kellene tekinteni. Sőt, gyakorlatilag placebo, semmi más, sok pénzért.


bővebben például itt:

[link]

2014. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy csodat tesz... de engem helyre hozott 1evig jartam korhazrol korhazra es semmit nem tudtak kezdeni velem aztan mikor elmentem mert egyik ismerosom javasolta (hulyesegnek tartottam de az egeszsegem egy probat meg er) akkor elmentem es elmondta mi a bajom kaptam kezelest is es teljesen rendbe hozott rov ido alatt erezheto volt a valtozas. En ajanlani. Nem buzditok senkit ra, hogy higyjen benne de az teny, hogy most is a korhazakat jarnam eredmenytelenul, ha nem lenne biorezonancias vizsgalat :)
2014. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!