Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van Baranya megyében valahol...

Van Baranya megyében valahol normális endokrinológus? Lehetőleg nem kontár?

Figyelt kérdés

Cukorbeteg vagyok, immáron 6 éve. Kiskorom óta strummával kezeltek (alulműködött, majd teljesen leállt a pajzsmirigyem egy része), aztán 6 éve elkezdtem nagyon lefogyni. A rendszeres, 4-6 havonta történő pajzsmirigy-kontrollok ellenére elfelejtették velem közölni, hogy a pajzsmirigy ezen betegsége néha magával vonja a cukorbetegséget is, ráadásul szintén elfelejtették megmérni a vércukromat vérvételek alkalmával, ÉVEKIG. Így történhetett, hogy 17 évesen, a súlyom harmadának lefogyása után, AZ ÉN KÉRÉSEMRE történő vércukorszint mérés után kiderült, hogy már 6-8 hónapja vagyok cukorbeteg (tehát már több kontroll is történt, ahol kiderülhetett volna), elég keményen. Ezek után orvost váltottam. Ott meg visszahízlaltak, mert elrontották az étrendemet és rosszul állították be a számomra szükséges szénhidrátmennyiséget. Ismét orvost váltottam. Ott napokig bent tartottak, és nem csináltak velem semmit, konkrétan csak feküdtem a kórházi ágyban és filmet néztem a laptopomon, aztán hazaküldtek, és utána is sz.rtak a fejemre, hogy szépen fejezzem ki magam. Ez után megint orvost váltottam, ez pedig nem képes kitölteni egy receptet, rosszul írja fel az orvosi javallatot, nem ismeri az inzulinfajtákat, és felesleges fél napos vizsgálatokra küld, most pedig a munkaidőm alatt hajlandó csak fogadni, mert különben nem ír fel nekem receptet.

Ezek után tenném fel a kérdést, hogy van-e olyan

- megbízható

- szakértő

- alapos

- lelkiismeretes

- emberséges

- nem túl drága

orvos Baranya megye környékén, ahol a helyzeten való rontás helyett ténylegesen kezelik az embert, vagy adjam fel, és kezdjem el ásni a síromat?

Elnézést a hangnem miatt, de tényleg komolyan kérdezem. Van olyan endokrinológus ezen a környéken, aki komolyan ért ahhoz, amit csinál, és nem nézi hülyének az embert, aki segítségért, vagy legalább némi szakszerű kezelésért keresi fel?



2014. szept. 17. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Anyukam is pajzsmirigy problemakkal kuzd, o is sokat szenvedett az orvosokkal. Nala megesik, hogy egyszer alul- maskor tulmukodik a pajzsmirigye.

Anrion Egeszsegkozpontot ajanlom Pecsen, ha van egy keves megtakaritott penzed, en is voltam ott, bar mas okok miatt kerultem oda. Amugy, ha jol tudom Mohacson is van egy jo endokrinologus, sot ott meg nem olyan draga a vizsgalat. Anrionban Dr. Reman Gyongyver segithetne szerintem. (Diabetologus es endokrinologus egyben)

2016. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!