Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak a TSH magasabb (3.24),...

Ha csak a TSH magasabb (3.24), a többi pajzsmirigyérték normális, akkor a TSH-t lehet csökkenteni természetes módokon?

Figyelt kérdés
Mivel nem kiugróan magas a TSH és a többi érték jó, ezért az endokrinológus azt tanácsolta, hogy menjek vissza, ha rosszabb lesz... Ez nekem nem elég, ezért kíváncsi vagyok, hogy van-e értelme valami természetes módszert kipróbálni, vagy ebben az esetben nem hatásosak?

2012. dec. 9. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amit tehetsz, hogy keresel egy rendes endo dokit. A női hormonjaid rendben vannak?
2012. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nőiket ebben a hónapban kezdtük el nézni, egyelőre a 3. napi van meg, az tökéletes. Más hormonok közül a prolaktin kicsit magasabb a határértéknél, a többi normális.
2012. dec. 9. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
megírod azt a 3. napit meg, hoyg mennyi a prolaktin?
2012. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
503.40 (a papír szerint 496-ig még normális).
2012. dec. 9. 16:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az már nagyon magas, már a 400 is sok lenne. Sajnos ezek a referncia tartományok semmit nem jelentenek.
2012. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hurrá, még jobban örülök neki, hogy ennyire letojta a doki az eredményeimet...
2012. dec. 9. 17:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a prolaktin és a tsh volt magasabb picit, aztán kiderült, hogy enyhe IR-em van. Pajzsmirigyre szedek gyógyszert fél éve, prolaktinra semmit, de így is lement teljesen.
2012. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen gyógyszert írtak fel neked a pajzsmirigyre? Enyhe IR-em nekem is van, PCOS-m viszont nincs!
2012. dec. 9. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez van!! L-thyroxint szedek és merckformint IR-re.
2012. dec. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!