Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fül-orr gégészet. Nem kellett...

Fül-orr gégészet. Nem kellett volna megvizsgálniuk?

Figyelt kérdés

Több éve megállapították,hogy allergiás vagyok.

szénanátha, állatszőr, poratka.

Viszont azt vettem észre, hogy alig tüsszögök, a szemem se könnyezik, egyedül ami nagyon durva az az orrdugulásom. Hol az egyik, hol a másik orrlyukam dugul be,van mikor mindkettő. Olyannyira, hogyha befognák a számat, akkor tuti megfulladnék. + akárhányszor nyelek, sok slejm megy le. olyan mint ha az orromból felmenne a garatba és onnan le a váladék. + hallom a jobb fülemben a szívdobogásom immár 2éve, általában akkor ha nincs zaj...

Ezeket a panaszokat elmondtam fül-orr gégészeten, erre a doki csak belenézett a számba meg az orromba és felírt egy Nasonex orrsprayt. Nem kellett volna részletesebben megvizsgálnia?

Én furcsálom ezt, hogy ennyire sietős volt..

2.napja használom a nasonex orrsprayt,de eddig csak rosszabbította....



#arc #orrdugulás #váladék #orrfájás #slejm #szívdobogás hallása a jobb fülben
2014. szept. 30. 23:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Rossz topicba írtam. elnézést
2014. szept. 30. 23:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Keress egy normális fül-orr-gége orvost,aki valóban meg is vizsgál(tudok ajánlani,ha gondolod).Az orrcsepp hosszú távon kifejezetten káros
2014. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudnál ajánlani?

A nasonex-et lehet használni, az pont arra való hogy a nyálkahártya gyulladást levigye. Bár akkor is furcsálom, hogy nem vizsgált meg...

Köszönöm válaszod.

18L

2014. okt. 2. 01:30
 4/9 anonim válasza:
Az orvostudakozó.hu oldalon kérdezd dr. Árvai Évát ő mindenkinek válaszol és nagyon jó szakember!
2014. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát talán inkább allergológushoz kéne fordulnod -
2014. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

dr.Barkóczi Bea vagy dr.Horváth Zsuzsa a Szent Imre kórházban

Mindkettőjüket jó szívvel ajánlom,nagyon jó orvosok,és allergológiával is foglalkoznak

2014. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az egyik orrlyukamon tudok levegőt venni, az utobbi napokban, szerencsére.

Vagy az lenne a természetes, hogy mindkettőn sikerüljön a levegő?

El megyek allergológushoz, az tuti. Meg egy allergia vizsgálat sem ártana már.:/..

2014. okt. 3. 23:26
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Ugyanez a problémám, ugyanezeket az allergiáim vannak 13 éves korom óta (21 vagyok) az orrom állandó jelleggel bevan dugulva, levegőt nem kapok rajta, és a torkom folyamatosan tele van trutyival. Kb másfél hónapja a fülemben hallom a szívdobogásom, mintha suhogna olyan. Először házi orvoshoz mentem azt mondta bevan gyullad,a fül csepp+antibiotikum másfél hétig. Semmit nem használt. Elmentem sztk-n fül orr gégészetre, meg se hallgatott, belenézett a fülembe számba majd beutalt hallásvizsgálatra egy hónappal későbbre, felírni nem írt semmit, és mondani se mondott semmit csak huzkodta a vállát. Elmentem egy másik fül orr gégészhez, ő azt mondta h fülkürthurut amit az allergiám okoz és elsősorban az allergiát kéne kezelni. Orrspré és fülkürttorna lett felírva, elhasználtam egy üveg orrsprét és SEMMI, ugyanúgy hallom a lüktetést, az orrom bevan dugulva, de ha nincs már akkor is hallom. Fáj a fülem nyomás van benne és nagyon idegesít!

Nemtudom mitévő legyek, három orvosnál voltam egyik se volt képes épkézláb segítséget nyújtani, bele kéne törődnöm? Nem hiszem el hogy erre nincs megoldás, vagy hogy akkora rejtély lenne...Az interneten rengeteg lehetőséget találtam amikre a tüneteim tökéletesen passzolnak, mert már ott keresgetek kínomba, segítség híján.. nem hiszem el, hogy ennél többet nem tud tenni egy orvos......

2014. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon sajnálom,tudom mit érzel.

Nekem is suhogó hang van a jobb fülemben, ahogy ver a szívem, úgy a fülem is. Néha azthiszem,begolyózok.

Amit olvastam erről..vérnyomásemelkedése, pajzsmirigy működési zavara, érszűkület a nyaki erekben, nyakcsigolya-elváltozás. Már nem tudom mire vélni ezt a problémát, elég idegesítő.Akkor is hallom, mikor hangosan megy a tv.. Ha gondolod vegyük fel egymással a kapcsolatot, aztán próbálkozzunk tovább. :(

2014. nov. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!