Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Endokrinológia szakrendelés?

Endokrinológia szakrendelés?

Figyelt kérdés

Itt Tatabányán, ahol lakom, tudtommal nincs endokrinológia, csak magánrendelésben, amire most nincs pénzem.


Tudnátok mondani normális taj kártyás szakrendelést Budapest, Tatabánya, Győr távolságban?


2014. okt. 3. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a helyi viszonyokat, mert Budapesten/Pest megyében lakom, de kell, hogy legyen SZTK-s szakrendelés. Ha nem konkrétan a tatabányai SZTK-ban, akkor valamelyik környező szakrendeléshez tartozik Tatabánya is. Fóton pl. semmi sincs, de Dunakeszihez tartozik. És nem fogadnak "idegeneket", csak oda tartozó személyeket, nekem is vissza kell járnom Budapestre. A helyi SZTK-ban kérdezd meg, hol van az endokrinológiai rendelésük.
2014. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, mert amikor itt a környéken összevonták az egészségügyi dolgokat minden tatabányára került... és furcsállom, hogy amúgy ilyen részleg nincs..


Az meg, hogy fogadnak-e, szerintem intézményfüggő, előtte úgyis felhívom őket.

2014. okt. 3. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem minden SZTK-ban van endo -

(Nálunk sincs sajnos)

2014. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!