Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben a Klinikán merre...

Debrecenben a Klinikán merre található a Nőgyógyászati Endokrinológiai szakrendelés?

Figyelt kérdés
Mert Néztem az interneten is, telefonkönyvben is, de ilyet nem találok, a Kenézy Kórházból küldtek át a Klinikára. Azt gondolom,hogy a nőgyógyászaton kell érdeklődni, amit hétfőn meg is teszek, de gondoltam, hátha tudja itt valaki közületek.

2012. febr. 25. 23:04
 1/2 anonim válasza:

Szia.Csak azt szeretném kérdeznl,hogy kihez voltál,mennyit fizettél,és milyen volt?

Köszi.

2012. ápr. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Az orvosom neve Dr Deli Tamás, nagyon kedves doki, mindent elmagyarázott amire kíváncsi voltam, Időpont alapján mentem, és szakrendelésre, így nem kellett fizetni semmit sem. minden vizsgálatot elvégeztek, mindenhol kedvesek voltak, a laborban, ultrahang laborban, sőt még a recepciónál is, úgy hogy teljesen elégedett vagyok. Egy jó darabig rendszeres látogatója leszek a klinika nőgyógyászatának, de örülök, mert érzem, hogy próbálnak segíteni rajtam.

2012. máj. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!