Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tényleg itt tart az ország,...

Tényleg itt tart az ország, hogy egy sürgős betegséggel bemegyek a sürgősségire és 6 órát várakoztatnak, majd azután sem látnak el?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi történt? Ha leírod részletesen már eldönthetem neked van-e igazad.
2014. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2014. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Itt Dániában most botrány van, mert a mentő nem ment ki egy ájult beteghez, aki meghalt.


Szóval nem csak Magyarországon vannak gondok, máshol is.

2014. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
8-kor bementem, felvették az adataim, s azt mondták hívnak majd, üljek le. 11-ig vártam, mert akik előttem voltak azokat mind behívták, illetve már az utánam érkezőket is elkezdték. Aztán oda mentem megkérdezni, hogy mi lesz már, mert rég óta itt várok, aztán erre azt mondták, hogy várjak még, majd szólítanak. Most jöttem el, miután basztak behívni.
2014. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen... A Honved korhazban, ha bemesz a BSO-ra, bejelentkezel a bajoddal, megkapod a papirt, amin az all, hoy 'Atlagos varakozasi ido 1 nap'.
2014. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Na és az milyen, h Pécs , szemészet. Belefújt vmi tisztítószert a 2 éves a szemébe. Másfél órát kellett várni, pedig amikor odaértünk mondtam, h mi történt.

Szerencse, h nem látszott semmi a szemén és nem sírt, m rájuk törtem vna az ajtót kben.

Ezektől aztán bárki meghalhat akár. Ennyi.

2014. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A sürgősségi ellátást igénylők kb. 70%-a nem igényel sürgősségi ellátást. A 30%-nak pedig emiatt kell szívni, mert a beérkezők 100%-a gondolja úgy, hogy az ő problémája a legsürgősebb. Tapasztalat.
2014. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem a hirtelen fellépő koponyaűri nyomásemelkedés elég sürgős eset. De ezek szarnak rá, akár meg is halhatok. Hétfőn tudok elmenni háziorvoshoz, remélhetőleg addig nem károsodik túl sokat az agyam.
2014. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban sürgősségi ellátást igényeltél volna, kivárod a sorodat.
2014. okt. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érkezési sorrend van, hanem a sérülés veszélye alapján történő besorolás. Azt hiszem ez nemzetközi protokoll, de nem vagyok biztos ebben. Külföldön is ugyan ez van a legtöbb helyen, mint nálunk, elütöttek, kerekesszékben ültem a sürgősségin majdnem 4 órát. Mentőt kellett volna hívni, mert akkor hamarabb elláttak volna.
2014. okt. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!