Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olyan hely, ahol egész évben...

P.P.92 kérdése:

Olyan hely, ahol egész évben meleg van (min.19 fok télen is), jobb oldalon közlekednek, angolul beszélnek és lehetséges a bevándorlás meg a jó kereseti lehetőség. ?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhová lehetséges a bevándorlás, de gondolom úgy értetted, hogy könnyen.


Afrikát kizárhatod a jó kereset miatt.

Az egyesült államok déli részén sincs télen min. 19 fok, emiatt marad mexikó illetve latin amerika, de ott sem keresel jól plusz nem is beszélnek angolul

Ázsiában talán Malajazia, oda lehet munkavállalói vízumot kapni és ha mákod van fizetnek is és beszélnek angolul.

Déli féltekén maradt még Ausztrália, de oda megint nem egyszerű bejutni.


Összességében szerintem egyedül Malajzia esélyes. Illetve ne felejtsd el, hogy ahol télen 19 fok van ott trópusi az éghajlat, vagyis nyáron bitang meleg, plusz esős évszakok.

2014. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azt sem ártana tudni, hogy mihez értesz.
2014. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
20:13 És ne felejtsük el, hogy Ausztráliában minden meg akar ölni.
2014. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20:13 vagyok... főleg a kenguruk!
2014. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utópiában.
2014. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat, az utópia az jó lenne :D!

21 éves vagyok pályakezdő és pályavégző informatikus :), tehát ezzel már nem akarok foglalkozni.(OKJ volt)

A kérdés azért valósult meg, mert ezekkel a feltételekkel nem találtam meg arra a kérdésemre a választ, hogy hol szeretnék élni.

A válaszokból az derülne ki, hogy még mindig nincs meg a "hely" mert Malajziában és Ausztráliában is bal oldalon közlekednek sajnos;

De eldöntöttem, hogy Ausztrália lesz a végállomás. Nem könnyű, de nem is lehetetlen.

A 19 fokkal kapcsolatban lehet, hogy egy kicsit túloztam, Brisbanetől felfele a leghidegebb idő olyan 15 fok a legmelegebb meg olyan 38 vagy még több. Ez tökéletes számomra.

A történet az, hogy most fogok kimenni Angliába dolgozni, tökéletesíteni a nyelvet majd jöhet egyetem. Auban ez hiányszakma.

Skóciában szeretném elvégezni a pszichológia BSc-t, mert ingyenes. Azt nem tudom, hogy ha kimegyek dolgozni Angliába, akkor hova menjek, hogy elsajátítsam a nyelvet teljesen.(attól félek, hogy a Londonban dolgozok mondjuk 1,5 évig és azután kimegyek tanulni Glasgow egyik egyetemére, akkor semmit nem fogom aból érteni. :S)

A másik, hogy itt 4 éves a BSc Ausztráliába nemtudom, hogy ezt elfogadják. (azthiszem az Auban is 4 év).

Remélem ehhez is írtok valami kommentet, vagy megtaláljátok a választ, hogy elfogadják e vagy sem.

Mindenkinek tetszett a hozzászólása.

Előre is köszi a válaszokat :)

Minden jót!

2014. febr. 18. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ausztráliában ki miért akar megölni?

Egyébként a dél-amerikai országok zömét tudom ajánlani, nem rossz pénzeket is leakaszthatsz, és igen kellemes az élet, legalábbis Maohoz képest persze mindenképp.

2014. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ausztráliában például a koala mackók. A közbiztonságot tekintve Ausztrália a világ társadalmilag legkiegyensúlyozottabb országai közé tartozik.
2014. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!