Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » HELP PLS.! Pénteken Garnier...

HELP PLS.! Pénteken Garnier pure arcmaszkot raktam fel az arcomra, rajta hagytam és úgy aludtam el, másnap reggelre az arcomat kiégette, és kipirosodott, most jelenleg teljesen kivan száradva, és össze van húzódva a bőröm, mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne valami segítő kész válasz, hogy mit tegyek.!

Érdekes módon ilyen még nem történt velem.!

Teljesen véletlen hagytam rajta, fáradt voltam és bealudtam.!

Az arcom most jelenleg enyhén piros, száraz, ez a cucc teljesen kiégette az arcomat, bármilyen arcmimikát próbálok csinálni beráncosodik az arcbőröm, és fáj.! Olyan mosta bőröm mint egy 30évesnek.!

Ez hogyan fog elmúlni? Mit lehet tenni?



2014. nov. 2. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kenegesd jó zsíros krémekkel, naponta többször, és igyál sok folyadékot.
2014. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És a krémektől nem lesz rosszabb? Egyébként köszönöm a választ, jelenleg eléggé nagy parában vagyok, nem tudom mit tegyek, hogy elmúljon.!
2014. nov. 2. 22:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Dm-es vagy dr.Theiss féle körömvirágkrém. Amúgy 36 vagyok, és sima a bőröm, mint a babapopsi. :)
2014. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magától rendbejön, krémezd
2014. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Az mondjuk érdekelne hány éves vagy.

Meg hogy mi az elképzelésed a 30 évesek bőréről.

kamillás borogatás

2014. nov. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

17vagyok!:)

Száraz a bőröm és össze van húzódva, de olyan mint ha ráncos lenne, ha nevetek beráncosodik az egész arcom.!

És mit mondtam ki égette a bőrömet, teljesen piros, most jelenleg már csak enyhén.! :/

Ezért érdekelne valami hasznos módszer, amivel eltudnám tüntetni.!

2014. nov. 2. 23:15
 7/11 anonim ***** válasza:
A helyedben én elmennék bőrgyógyászhoz.
2014. nov. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én sok fajta vegyszerekkel tele krémet próbáltam már ki az életben. semmi sem használt. nemrégiben rátaltam a malus kozmetikumokra. tőük rendeltem bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő krémet. nagyon jó. csodákat művel az arcommal, és vegyszermentes.helyrepofozza az arcom. keresem az emailjeimben a nevet, címet, ahonnan rendeltem előre utalással , mert már újból rendelnék ilyen kencét. én is próbáltam már a Garnier kenceficéket, nem érnek semmit.
2014. nov. 3. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne bőrgyógyászhoz menni, most már ne kísérletezz tovább otthon.
2014. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, úgy fogok tenni, ma megyek délután.!

Sajnos munkába se tudok menni, pontosabban gyakorlatra, be kellett telefonáljak, meg hát így nem igazán akartam volna be menni, nem lett volna kellemes érzés.! Egyébként este raktam rá NIVEÁS arckrémet, reggelre az egész arcom hámlani kezdett, és kiszáradt, hozzá megvan repedezve, úgy hogy ezt jobb ha megmutatom egy orvosnak.!:/

2014. nov. 3. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!