Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Begyulladt a fültágítótól a...

Splice kérdése:

Begyulladt a fültágítótól a fülem, muszáj lenne kivennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy most 3 hete bent volt a 10mm-es csiga, és tegnap betettem a 12 mm-es szilikont. Este forgolódtam, éreztem hogy tágul, egész nap nem volt baja a suliban, naponta 2-3 szor fertötlenítettem betadinnal és most nagyon feldagadt, vörös, szerintem begyulladt, elkezdtem kenni valami balzsammal ami serkent lehűti, kb hozzá is férek, tudom fertőtleníteni de nembiztos hogy mindenhol. Nagyon nem szeretném kivenni, mégis muszáj? Vagy majd idővel a sok szer segít rajta.

2014. nov. 4. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tragusom gyulladt be régebben, és mivel patkó van benne annak a kivétele-behelyezése elég macerás ezért bennehagytam. Elmúlt. Ha sima lyuk gyullad be a fülemben, akkor azt se szoktam kiszedni. Kezelgetem, es mindig elmúlik. Csak bírni kell a fájdalmat.
2014. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Reggel kifakadt és mégnagyobb, a fájdalom tűrhető, bár elég durván bedagadt, betadinozom napi 3szor, kamillázom töményen, apu adott valami gyulladáscsökkentő balzsamot, azzal is kenem, az a baj a feldagadástól alig férek hozzá így karikával, de megoldható.. elmúlik ha nem szedem ki? nem szeretném újrakezdeni.
2014. nov. 5. 06:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is "durrant"már be a fülem.:\

Sokan ajánlották hogy hagyjam benne napokig,de 2-3 nap alatt csak rosszabb lett ezért kivettem...Újra kellet kezdenem...Lassabban csináld.

Mert én ebből sem tanultam,elsiettem és most kivan fordulva mint a szar.:|

2014. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kivettem.. :( nagyon brutálisan néz ki, egész nap fakadt volna ha tudott volna a tágesztől... kivettem majd besza*tam, 9 est visszatettem, sebbenzin meg alkohol ment rá, mostmár érzem h javult.. pedig eddig hetente emeltem 2 millit úgynézki most 3 hét után se bírta, mm enként húzom tovább mert nagyon rossz tapasztalat..
2014. nov. 5. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 3 naponta vittem 2 milikkel fentebb..Meg is bántam!

Ha nagy cimpát akarsz akkor 1 havonta tágítsd.Még ha picinél is tartasz!Mert szépen ki fog fordulni,nagyobbnál meg had ne mondjam mi lesz.:)

Szerintem vedd ki a tágeszt,és kenegesd neogranormonnal,vagy bepantennel.És mindenképp fertőtlenítsd 1-2 naponta.

2014. nov. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én naponta tagitottam 1 milit.....2 het alatt meg volt a 14.....aztán egyszer durrant be kozbe.....fa csigam volt és fonnakadtam a fuggonyon egy 1 hetig omlott a genny mint ha muszaly lett volna.....elmult
2016. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!