Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a fülem a fültágító...

Begyulladt a fülem a fültágítótól, és egy nagy csomó lett a fülem tövében, homályosan látok (egyebek a leírásban)?

Figyelt kérdés

Természetesen már kivettem a fülemből, a lyuk összeforrt, de a fülcimpám még mindig eléggé meg van dagadva, és a nagy guga sem akar elmúlni a fülem tövéből. Tegnap még a torkom is elkezdett fájni, ma pedig úgy keltem, hogy égnek a szemeim és vörösek is, kicsit homályosan látok. Utóbbiak lehetnek a gyulladás miatt is?

Betadinnal bekentem a fülem, de mi mást csinálhatnék még?


Egyszer már volt hasonló guga a nyakamon, biztos, hogy a fültágítótól volt/van, mert akkor is begyulladt tőle a fülem. Kiderült, hogy a szilikont nem bírja, a műanyagtól semmi baja nem volt, viszont most egy darabig nem az volt benne, hanem egy 3. féle anyag, úgy látszik azt sem bírta.


2014. ápr. 27. 11:23
 1/2 anonim válasza:

hát, búcsúzz el örökre a fültágítótól....vagy maximum a fa még szóba jöhet mert az a legtermészetesebb anyag amit a füledbe rakhatsz. de lehet hogy a lyuk van rossz helyen, és pont elér egy olyan pontot mi könnyen begyullad. annyit tehetsz hogy kivárod mi lesz vele kis idő múlva. de látom nem mai a kérdés, szóval mi a helyzet, meggyógyultál már?

ha még mindig nem akkor irány az orvos szerintem.

2014. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Splice válasza:
A gyulladás átment az állkapcsodra is és a szemedre is ezekszerint.. a betadinnak sajnos nincs gyulladáscsőkkentő hatása, nekem most a fülemről az államra ment, kamillás kezelést ajánlom,,természetes és hatékony. nekem akkor csomósodott amikor elsiettem a tágítást.. ha újra akarod kezdeni javaslom másik fül,,vagy várj pár hónapot és meglátod milyen lesz.. :)
2014. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!