Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magyarországon szinte az...

Magyarországon szinte az összes orvos elfogadja a hálapénzt?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2014. nov. 9. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem láttam még olyan orvost, aki az erős tiltakozás mellett vissza is adta volna a borítékot.
2014. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Tőlem nem fogadta el. :) Milyen érdekes, hogy vannak olyanok akik nem a pénzre hajtanak, hanem szeretik amit csinálnak és szeretnek segíteni. És jó orvos nagyon. Az életem köszönhettem neki. :)
2014. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Vannak azért kivételek (szerencsére)
2014. nov. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Vannak kivételek! 17 évig kezelt egy doktornő, meg sem próbáltam adni neki, mert tudtam, hogy megsérteném vele. A névnapjára vittem virágot, annak nagyon örült!
2014. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a belgyógyászom sose fogad el hálapénzt. Pedig 7 éve hozzájárok negyed évente minimum, ismerem a magánszámot, bármi van, rohan, intézkedik. Pedig nem magánorvos.
2014. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: igaz neki nem is kell, van a kórházban, a járóbeteg redelésen, tanít az egyetemen és van magán praxisa is.
2014. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem mindenki fogadja el, én kettőt is ismertem. (1 háziorvos és 1 onkológus)
2014. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!