Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik Magyarországon olyan...

Létezik Magyarországon olyan magán-egészségbiztosítás amit havonta fizetve színvonalas minőségű ellátást, magánkórházi ellátást kaphatok illetve specializálható mondjuk: nőgyógyászati ellátásra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha magadnak gyűjtöd össze az ilyen célra szánt pénzt, mondjuk nyitsz egy külön folyószámlát vagy alszámlát, és rendszeresen erre fizetsz be. Így olyan szolgáltatást vehetsz igénybe amilyet akarsz.
2013. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dimenzió egészségpénztár.

Kiemelt hotelszolgálattal a Szent Imrében.

Szerintem annál jobbat nem találsz és 3000 Ft-tal elindítható.

2013. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben találtam ilyet hogy: Medicover. Vélemények?
2013. jan. 23. 10:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Dimenziót, de nem igazán látom hogy az ország több pontján igénybe lehetne venni, vagy csak elkerülte a figyelmemet?
2013. jan. 23. 10:16
 5/6 anonim válasza:

Allianz Életprogram mellé lehet kötni ilyet:


[link]

2013. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Létezik. Pl Union.
2020. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!