Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen élmény az altatás, ha...

Milyen élmény az altatás, ha injekcióval csinálják? Mennyi idő alatt következik be az elalvás?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszoljanak, akiket injekcióval altattak már.
2010. jan. 27. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kb fél perc és elaludtam.
2010. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nagyon gyorsan,kérdeznek tőled valamit és a harmadik szó után már alszol is.
2010. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem valaszolni sem volt idöm, amugy sztem tök jo benn h hirtelen jön, na az ebredes meg olyan mintha drogoztal volna :D igaz meg nem drogoztam de lebegtem frankon:D csak a hányás a rossz
2010. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mióta így altattak, elhiszem a filmekben is ezeket a jeleneteket. Nem jutottam el a számolásban négyig......Csak utána könnyebben ébredtem, nem volt olyan utóhatása, minta mélyaltatásnak.
2010. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem is kiutottek pillanatkalatt.

Mondta a forma, hogy szamoljak,de gondlatban mar nem jutottam el odaig.

En nem hanytam viszont kipihenten ebredtem.

Igaz mosolyogva mentm a mutobe mert nagyon faradt voltam, 12 orat vartam a folyoson az ugyeletes korhazba, hogy mutobe kerulhessek.

Aludtam egy jot :)

2010. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Már altattam intravénásan, a betegek gyorsan elalszanak, és könnyen ébrednek. A propofoltól (népszerű intravénás altatószer) pedig kellemeset is szoktak álmodni.
2010. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én nem álmodtam, utána nem voltam kába, úgy éreztem teljesen fentvagyok és tiszta minden, kérdeztek én válaszoltam, viszont pár óra múlva nem emlékeztem vissza dolgokra amik a felébredés után történtek. nem emlékeztem, hogy amikor áttettek az ágyamra ébren voltam, nem emlékeztem arra sem, amit a doki mondott a műtét után. viszont nem hánytam.
2010. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 másodperc volt az egész elalvás. Jó élmény volt nagyon!
2010. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Engem nem sikerült kiütniük. Az injekció beadása után velem is beszélgettek, de már kb a 20. kérdésre feleltem teljes mondatokban. Akkor aztán kaptam maszkot is. Na azzal együtt már kiütöttek. Utána napokig fájt a fejem.
2010. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az altatás után nekem is mindig fájt a fejem.


Egyszer, amikor ébredtem, rendesen ki is voltam kötve. Kérdeztem, hogy ezt így miért? Azt mondták, nem bírtak velem. :D

2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!