Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Érvényes még a laborbeutalóm...

Érvényes még a laborbeutalóm (aug 5)?

Figyelt kérdés

Augusztus 5-én voltam háziorvosnál szívritmuszavar panasszal. Ő írt beutalót kardiológiára, rögtön kért is nekem időpontot, november 18-ra kaptam. Mellé írt egy laborbeutalót is és mondta, hogy friss véreredménnyel menjek a vizsgálatra. Viszont ma valaki azt mondta, hogy három hónapig érvényes a beutaló... Holnap (13-án) mennék a laborba. Most akkor új beutalót kellene kérnem? Vagy hogy van ez? És a kardiológia beutalóm érvényes egyáltalán? Augusztus 5 van mindkét beutalómon. Laborban el fogják fogadni?


A választ előre is köszönöm!

(Kérem csak olyan válaszoljon aki biztosan tudja, köszi)



2014. nov. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, voltál laborban?
2014. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobb volna, ha kérnél újabb Beutalót -

Az a biztos

2014. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 homo ludensz ***** válasza:
A friss laboreredményt a kardiológia vizsgálatra értette a háziorvos? Nov.18-ára, már ha elmentél volna vérvételre aug. 6.-án akkor 3 hónapos lenne a laboreredményed. Mostanában ilyen anomáliák gyakoriak az egészségügyben.
2014. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy kilencven napig érvényes

egy beutaló

2014. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam igen, nem volt probléma belőle. Azt mondták, hogy vannak bizonyos vizsgálatok ahol nézik, de amiket nekem kértek azok között nem volt.


Kardiológiára kell a friss laborlelet, ezért nem mentem el augusztusban.

2014. nov. 16. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!