Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehetne venni darabra...

Hol lehetne venni darabra nagyméretű betétet?

Figyelt kérdés
Amiatt kéne, mert Betadine kúrán vagyok, már 3. napja, de éjjel, annyi folyadék távozik belőlem, hogy az már hihetetlen! Olvastam hogy sok lesz, de ennyire...Mivel első nap a normál betéttel nagyon átáztam, másnap vettem nagyobb éjszakai betétet, de reggelre amellett is lett egy csúnya folt a bugyin és az ágyon.:s Nem tudom folyton mosni sem a pizsim, sem az ágyneműt, ezért szeretnék valami még nagyobb betétet kipróbálni, hátha amelett nem áznék át. Patikában esetleg lehet kérni ilyet? 4 db kéne. Előre is köszi!:)

2014. nov. 17. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
kérjél szülés utáni betétet a patikában. Az jó nagy... :)
2014. nov. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) És van ennek valami konkrét fajtája, vagy hogy kérjem? És mennyi kb. darabja?:)
2014. nov. 17. 08:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom.. nekem már rég kellett, majd 10 éve...

De a gyógyszerész tudni fogja. Csak annyit mondj, hogy kórházba szülés utáni 2-3 napra kell.

2014. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég kéne legyen a sima betét is, öltözz át, feküdj be, takarózz be, és úgy tedd fel a kúpot, utána már ne mozogj, ne csinálj semmit...
2014. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak anyit csinálok, hogy felrakom a kúpot, kezet mosok, és fekszek is le, mégis átázok.
2014. nov. 18. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!