Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagyméretű babakocsival...

Nagyméretű babakocsival (big-foot típusú) hogy tudtok bemenni a boltokba, Pennybe, Sparba? Hogy fér be a "kapun", ahol a bevásárlókocsit lehet betolni? Ülőpozícióban befér vagy le kell fektetni az egészet, hogy át tud tolni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem gyerekkel megyek vásárolni.
2014. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok nélküle menni...

és szeretném is, hogy szokja.

2014. nov. 15. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Másmilyen babakocsink van, de ha sportrész támlája a legfelső pozícióban van, akkor nem fér be. Lejjebb kell állítani.
2014. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a legkisebb esélye is van annak, hogy beragadhasz, szenvedés lenne vagy a kicsi felakadna, a kocsi rongálódna vagy feldőlhetnr, meg kell állni az ajtó/kapu előtt és megvárni nyugodtan, amíg a személyzet segít. A biztonsági őrök általában tudnak, pl. Kinyitni a szűkebb önműködős ajtót stb.

Türelemmel, kultúrált viselkedéssel, kérem-köszönömmel nekem mindig sikerült bejutnom mindenhová Budapesten.

Egyébként meg figyeld esetleg a mozgáskorlátozottak ak kialakított lehetőséget- nekem sokszor ilyen módon segítettek a bejutásban.

2014. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából még soha nem próbáltam meg, mert teljesen elbizonytalanított a "kapu" látványa. Fogalmam sincs, hogy befér-e.

... és persze attól is tartok, ahogy Te is írod, hogy beszorul, felborul és nevetség tárgya legyek. :-(

2014. nov. 20. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!