Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell beöntést csinálni?

Hogyan kell beöntést csinálni?

Figyelt kérdés

Sokan mondták hogy tisztít , méregtelenít , kevesebb pattanásom lehet.

Viszont még szűz vagyok , ez nagy baj?

Fáj egyáltalán?

Seítségeteket kérném! :)

19/L



2014. nov. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hülyeséget mondtak, ne csinálj ilyet, nem jó :/
2014. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hulyeseget ne csinalj
2014. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor nincs értelme a beöntésnek?

:-)

2014. nov. 23. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a beöntést a végbélbe adják és nem a hüvelybe, ergo mindegy, hogy szűz vagy e. Szerintem ne csináld, tök baromság eü okok nélkül csinálni. Azért annyira kellemes nem lehet. Ha a pattanások miatt akarod, akkor inkább menj el kozmetikushoz.
2014. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Semmi köze hozzá, hogy szűz vagy-e vagy sem... Azt egy lukkal hátrébb kell csinálni.


Amúgy én néha szoktam magamnak csinálni. Lehet hogy csak placebo, de nekem utána sokkal jobb a közérzetem, sokkal kevésbé vagyok fáradékony és pattanásaim sincsenek. Na és persze ha esetleg szorulásos vagy, akkor is hasznos.


Közben egy picit fáj, kellemetlen érzés, görcsöl a hasad, de abszolút kibírható. Egyszerre általában 1-1,5 litert szoktam beönteni. Ezután próbáld meg a lehető legtovább bent tartani és csak ezután engedd ki a wc-be.

Becsapós a dolog, mert van hogy úgy érzed kijött minden, de miután fölálltál, jön a következő adag. Szóval ülj türelmesen a wc-n!

Miután tényleg kijött a nagyja és még 1-2-szer meg szoktam ismételni az egészet, hogy biztosan tiszta legyek.

Az első lakalommal rengeteg kaksi fog kijönni. A végén meg majdnem csak tiszta víz.


Fontos, hogy túl gyakran ne csináld, mert az sem jó! Én kb havonta egyszer csinálom.

2014. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!