Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet házilagos körülmé...

Hogyan lehet házilagos körülmények között beöntést csinálni?

Figyelt kérdés
Meg úgy egyébként is mi a menete? És hol kell csinálni? Wc-n ülve is jó?
2013. máj. 31. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha jól tudom patikában lehet kapni beöntéshez szükséges szereléket. ahogy láttam az a menete, hogy a zsákba vizet kell önteni, egy csövet a végbélnyílásba helyezni és a tartályból belefolyik a víz a bélbe.
2013. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a fent leírt műveletet a Wc-n ülve is lehet csinálni, vagy csak gumilepedőn fekve?
2013. máj. 31. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
amikor beöntést láttam, akkor feküdtek az emberek.
2013. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Emberek! Hogy kerül egy kérdés az én nevem alá? Most kaptam egy privit, ha nem jön, nem is tudom, hogy létezik ez a kérdés.
2014. márc. 9. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam leíróm a tapasztalataim. Férjem sajnos paraplégiás ezért nekünk heti 2×minimum csinálni kell.😔 Beöntő készletet patikába vegyetek.Nekünk közgyógxra van amúgy 3000 körül van.Másfél liter langyos vízbe 2 evőkanál kávé+2 evőkanál olaj. Hátra fekve szoktuk csinálni.De ha jól mozogsz térdelve is lehet.A folyadékot kb 20 perc alatt engedbe lassan.Közben körkörösen szoktam a hasát maszírozni.(kevésbé fáj) Kb 5-10 percig ne húzd ki a csövet utána hogy felszívodjon a kávé vagy gyogynövény oldat.A rá kovetkező 1 órában maradj wc közelbe. Csak akkor használd ezt a módszert ha nincs más ami segítene...Kifejzetten kellemetlen olykor fájdalmas...
2022. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!