Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mien be öntés jó székrekedés...

Mien be öntés jó székrekedés ellen itthon hogy kell csinálni ilyet 13 évesnek beöntést csak nincs olyan készletem mivel SOS?!?!?!?!?!?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

egyél aszaltszilvát, vagy hashajtót.

csak úgy magadtól ne adj beöntést

2011. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyél szilvát tejjel :D

de amúgy a kávét hallottam,h jó beöntésnek,de egyedül szakértő nélkül ne állj neki,mert sztem bajod is lehet belőle.

2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az aszalt szilvától miért lesz hasmenésem



de olyan válaszokat kérek hogy a kérdésemre válaszoljanak

2011. márc. 7. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Székrekedésre bármilyen (és nem MIEN) beöntés megfelelő, a közönséges langyos víz is.

Rossz hírem van: eszközök nélkül - akármilyen ügyes vagy- nem fog menni a dolog. Szerezni kell pl. gyógyszertárból irrigátor szettet, mint pl. ez: [link]

2011. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 8. 14:25
 6/6 anonim válasza:
Zuhanyrózsával teheted meg. Letekered a fejét, beálítasz egy kellemes hőmérsékletű vizet és ha felfelé tartod kb. 3cm re spricceljen. Odaszorítod a popódhoz, annyi vizet engedsz be, hogy még ne fájjon. Ezután irány a wc. Ezt tanácsos 2X, 3X elvégezni.
2011. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!