Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Győrben van ingyenes pszichote...

Győrben van ingyenes pszichoterápiás kezelés?

Figyelt kérdés

Pszichológus küldött tovább pszichoterápiára. Van lehetőség valahol ingyenesen erre? Ha nincs, milyen árban van? Sajnos nincsen erről semmilyen infóm. Olvastam valahol, hogy beutaló is kellhet.



Köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichoterápiát alkalmazhat pszichiáter, pszichológus, kineziológus, ÉFT terapeuta és minden olyan szakember, akinek van pszichoterapeuta végzettsége.


Olvass utána, hogy számodra melyik a legszimpatikusabb, és úgy válassz. Úgy tudom Győrben a fent felsoroltak közül megtalálható mindegyik szakember.

Pszichiáter 10-15 ezer/óra, pszichológus 5-10 ezer/óra, kineziológus 6-8 ezer/90 perc, ÉFT terápeuta 8-10 ezer/óra. Ilyen árakkal dolgoznak általában, ha magánrendelésen keresed fel őket.


Beutalót a háziorvosod adhat.

2014. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Azt nem tudod véletlenül hogy elég-e ha háziorvos ad beutalót?

2014. nov. 29. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a háziorvosodnak tudnia kell, hogy melyik szakrendelőbe irányitson, és rá is fogja irni a beutalódra. De ha jól értem a kérdésedet, akkor pszichológusnál már voltál - magánrendelőben vagy szakrendelésre szóló beutalóval? Elvileg annak a pszichológusnak meg kellett volna adnia a pontos tájékoztatást, hogy hol javasolja a további kezelésedet. Természetesen, ha egészségileg indokolt, akkor kaphatsz ingyenes pszichiátriai ellátást.
2014. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pszichológushoz nem a körzetben jártam, így az itteni lehetőségekről ő nem tudot pontos tájékoztatást adni, de ingyenesen pszichoterápiára csak a körzetben van lehetőség, persze nem minden városban. Ezért érdeklődöm, hogy magánúton ez hogyan is intézhető..


Köszi a vàlaszokat.

2014. nov. 30. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!