Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma reggel úgy ébredtem fel,...

HeniT kérdése:

Ma reggel úgy ébredtem fel, hogy fel van dagadva az arcom. Jelenleg munkanélküli vagyok, így nem fizetem a TB-t. Tudja esetleg valaki hogy milyen lehetőségekkel élhetnék ez ügyben? A magán fogorvos sajnos nem jöhet szóba.

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy súlyosan begennyedt ciszta is,ami életveszélyes is lehet.(tapasztalat sajnos) Sürgősségin ellátják tb nélkül is! Én nem várnék egy percet sem.
2014. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk, hogy a fogaddal van-e a baj. Mindenképpen csinálni kell vele valamit, ha fogászati probléma, akkor a helyi szakrendelőbe is mehetsz, igaz fizetned kell érte, nézd meg a honlapon, hogy mennyibe kerül. Egyébként attól, hogy munkanélküli vagy, még lehet fizetni a tb-t havonta, csekken, 6800 Ft, mivel valószínűleg eszel is valamit néha, úgy gondolom, hogy ennyi pénzt ki tudsz fizetni az alapellátásra, de egyébként az önkormányzatnál, szociális irodán segítenek ebben is, van akinek nem kell kifizetnie ezt az összeget, méltányosságból.
2014. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de nem volt időm megvárni mire jönnek a kommentek, így egy ismerősöm megkértem, hogy kérdezzen rá a fogdokijánál, hogy ellátna-e. Elvállalta a kezelésemet, természetesen nem ingyen, de kifúrta, elkezdte gyökérkezelni és már el is múlt az arcomról a puffadás.
2014. dec. 6. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:

" Egyébként attól, hogy munkanélküli

vagy, még lehet fizetni a tb-t

havonta, csekken, 6800 Ft"


Nem "lehet" hanem KELL! Önkormányzat is fizetheti de el kell intézni. Mert a tartozás csak gyűlik!

2015. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!