Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem kellemetlenül...

Miért érzem kellemetlenül magam idegen környezetben?

Figyelt kérdés

Szóval pl . idén lettem kilencedikes és nem ismertem sok embert az osztályban (kb5 és az osztály 41 fő volt ) kellemetlenül éreztem magam nem mertem beszélni senkivel és olyan szorongó érzésem volt majd lettek az osztályban barátaim akikhez átmentem/átmegyek és ha ott vagyok és a szüleikkel érintkeznem kell beszélni de elég csak köszönni és kellemetlenül érzem magam legszívesebben elmenekülnék, de egy másik példa hogy ha boltba megyek vagy akárhová ahol ismeretlen emberek között kell lennem elfog ez a szorongó émelygős és ájulás közeli érzés miért lehet ez ?

16/F



2014. jún. 16. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mint mindenkit. Én mikor 9. es voltam, egy csapat bantu nig..ger osztálytársa voltam. És még abban az évben bekerültünk a híradóba, ( Hadnagy Andrásos ügy ) Szerinted én milyen kellemetlenül éreztem magam? Ne érezd magad kellemetlenűl.gondolj bele, az állatkertben is az új állat is félénk. Ha 21 különböző far..kast tesznek 1 közös karámba, mindenki fél mindenkitől.
2014. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!