Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem tudok rendesen aludni?

Miért nem tudok rendesen aludni?

Figyelt kérdés

Folyton felkelek éjszaka 2-4óra között, meg nézem az órám, kicsit visszaalszom, megint felkelek. Most is alhattam volna fél7ig, de már 5óta fent vagyok, mert amikor felkelek és még ágyban vagyok kipihentséget érzek, de 5perc múlva mikor kiülök kávézni a konyhába, már olyan mintha semmit sem aludtam volna.

18/L


2015. jan. 14. 06:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy azóta van, amióta fogamzásgátlót szedek, de állítólag annak semmi köze. :/
2015. jan. 14. 06:20
 2/2 anonim válasza:

Az egyik oka az lehet, hogy túl stresszes vagy. Ha volt valami stresszes mostanában az életedben akkor azt próbáld megoldani és akkor lehet, hogy jobb lesz.

Az is segíthet ha alvás előtt jobban kiszellőzteted a szobádat, hogy jobban tudjál aludni.

2015. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!