Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek a Péterfy...

Mi a véleményetek a Péterfy kórház nőgyógyászatáról?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz ott egy nőgyógyászati műtétem. Az orvosom szuper, viszont ma egy barátnőm elkezdte húzni a száját, hogy "nincs túl jó híre a Péterfynek..."


Minden tapasztalat és vélemény érdekelne! :)



2015. jan. 14. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nincs(látogatóként a fülészettel van,ott nagyon kedvesek voltak),viszont,amikor én kórházat kerestem,kivétel nélkül szinte csak negatívot olvastam erről a kórházról.
2015. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia, későn írok, de leírom. Péterfyben szültem tavaly, fogadott orvos nélkül. A szülőszobára két rossz szót sem tudok szólni. Mindenki nagyon-nagyon kedves és felkészült volt.
2015. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Minden tökéletes volt, nem jattoltam senkinek, ennek ellenére 100%-os figyelmet kaptam abban a 1,5 napban, míg bent voltam. Lehet hogy ebben közrejátszott az is, hogy műtét után nem sokkal úgy gondoltam, jól vagyok, kisétáltam a folyosóra a szekrényemhez, és ott elájultam :D


Egyébként minden tiszta volt, mindenki kedves volt (kivéve a főnővér), és segítőkész. Kaja ahhoz képest hogy kórházi, egész jó volt, bár enni 1-2 falatnál többet nem tudtam.


Én ezek után bátran merem ajánlani bárkinek a Péterfyt.

2015. jan. 26. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy jól ment minden!
2015. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!