Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az anyajegyet ilyen helyen...

Az anyajegyet ilyen helyen hogy vennék le?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem születésem óta a lábamon.Sötét barnás inkább szürkés kb 2 szer 1 cm-es(nincs a gémemen ilyen jel)Már nagyon régen tervezem hogy megnézetem, de nagyon félek is attol hogy le akarnák venni, vagy ha kivágnák akkor mennyire érezném.Ez az anyajegy pont az achiles-in nél kb a bokám tetejének magasságában ez most jó hülyén hangzik ,de nem is tudom hogy fejezzem ki máshogy ezt.A lényeg a lényeg elég érzékeny területen van. Nem emelkedik ki a bőrömböl de szabálytalan recés" a szélének a mintája. Elismerem nem jól fogalmaztam meg ,de már idegesít. Ma bicikli pedál a felszinét lehorzsolta ott most sötétebbnek tűnik,ezért szántam rá magam hogy megkérdezem itt. Félek mert ott olyan érzékeny az a terület, és ha el is érzéstelenítenék biztosan érezném .Hülyén hangzik elhiszem,de ilyen helyen lévő anyajegy kivágásánal sem altatnak esetleg? Valaki nem tudja?

2015. jan. 21. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy altatnak :) Annak sokkal nagyobb a veszélye. Na meg minek?

Altatásnál is megböknek, akkor nem egyszerűbb, ha a lábadba kapod az érzéstelenítőt? Nem fogod utána érezni.

Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy vágják, ha ilyen nem kiálló. Lehet, hogy "leégetik" és utána lehámlik magától.

Menj el dokihoz, kérdezd meg a lehetőségeket, legfeljebb nem csináltatod meg, ha nagyon ijesztő :)

2015. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azt hittem hogy az altatás is játszik, mert mintha a ilyesmit is olvastam volna. A leégetés" sem valami bialomgerlyesztő megoldás :)Kár..inkább bevállalnám az altatást mindennel együtt mint hogy esetleg mégis érezzem .Mert ha mondjuk valaki pont érzi 10-ből egy, akkor ismerve saját magam (esküszöm tényleg olyan balszerencsés vagyok) az tuti hogy én leszek. Köszönöm a választ!
2015. jan. 21. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Az altatáshoz át kell esnek labor vizsgálaton, amihez vért vesznek, nyilván ahhoz is meg kell szúrni. El kell menned még különböző vizsgálatokra (mellkasröntgen, EKG).

Aztán kapsz kanült a vénádba és azon keresztül kapod a szurikat.


Akkor nem egyszerűbb egyetlen egy szuri az érzéstelenítővel? :D

2015. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Háth nem, mert olyanom már volt, és az pont nem zavar. A lábam sem zavarna máshol, de ott a szélén" az más, ott olyan érzékeny terület van :) Jó érzem hogy nem nagy érv :)de teljesen komolyan mondom!
2015. jan. 21. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ott marad :D
2015. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Könnyen meglehet :D
2015. jan. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!