Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Te mit tettél volna a helyembe...

Te mit tettél volna a helyemben? Epegörcsel hívtam az ügyeletet, de íz nem akart ellátni, mert szerinte nem volt epegörcsöm, viszont ordibált velem. Másnap műtöttek akut epével és hasnyál mirigy gyulladásom is volt már.

Figyelt kérdés

ez nem aktuális eset, páréve történt, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


tehát kihívtam az ügyeletet mert hatalmas fájdalmaim voltak. feküdni, aludni, ülni, állni nem tudtam. Az ügyeletes a liftből kiszállva már ki volt, minek hívtam ki, de mivel csúszott a pénz, adott nos-pa-t. Másnap estére ugyan ilyen rosszul voltam - hétvége volt, nem tudtam elmenni a házi orvosomhoz-és kihívtam még egyszer őket. Már a liftben elkezdtek ordibálni, a doki is meg az ápoló is.... Kiabálták a lépcsőházban, hogy " megmondtuk hogy ne hívjon minket ki, az ügyelet nem erre való, magának meg nincs semmi baja".... nagy nehezen bejöttek, adtak nos-pa-t, majd közölte az orvos, hogy nincs semmiféle epegörcsöm, mert akkor már a földön hemperegve ordítanék, és ha még egyszer kihívom őket, akkor kifizettetik velem a kiszállást, és az ellátást.... Másnap hétfőn bevitt anyukám a korházba, mert már járni alig tudtam. kiderült hogy hasnyálmirigy gyulladásom van, és az epehólyagom 3x akkora mint lennie kéne. kóelzáródás az epehólyag epevezetékében.... szerencsére nem jutott el a közösbe, így nem kellett ERCP csak egy műtét. nagy szerencsémre sikerült laparoszkópiás úton kiszedni, és rengeteg antibiotikumot is kaptam, majd rendbe jöttem. de te mit tettél volna a helyemben? én sajnos nem vittem jogi útra az ügyet, de lehet kellett volna?


2015. jan. 31. 17:44
 1/5 A kérdező kommentje:
íz = az. elnézést, német a klaviatúrám és nem találom a betűket...
2015. jan. 31. 17:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti léptem volna.

Panaszt tettem volna rájuk.

2015. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felesleges bármit is tenni, mindig ők jönnek ki belőle nyertesen. A mamám is meghalt a hanyagságuk miatt, a papám amikor szívrohamot kapott azt mondták a kórházban, hogy minek vittük be, nincs semmi baja...
2015. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én panaszt tettem volna. Egy orvosnak nincs joga eldönteni, hogy az adott pillanatban éppen mennyire tudok elviselni egy bizonyos fájdalmat.


Én egy éve voltam hasonló helyzetben.

Az biztos, ha kihívtam volna az ügyeletet és úgy viselkedtek volna, mint veled elküldtem volna őket a jó büdös francba, nem hogy pénzt adtam volna nekik!

Nekem egy marék követ operáltak ki akkor az epémmel együtt, de olyan erős fájdalmam nem volt akkor, hogy ne bírtam volna elviselni, egyedül a saját lábamon mentem kórházba.


Mikor ilyen kedvesen elláttak egyszer én biztosan nem hívtam volna őket másodszorra, hanem egyből mentőt hívtam volna, aztán, ha kérdőre vontak volna elmondtam volna, hogy miért is.

Egy orvosnak az a dolga, ha kihívják menjen, főleg az ügyeleten, ha egy rozsdás szögbe léptél volna és nincs aki elvigyen hozzájuk akkor is kötelességük lett volna kimenni egy rossz szó nélkül.


Azért a műtét és a kezelés után bementél hozzájuk és az orruk alá dörgölted a leleteket?

Én megtettem, elvittem a háziorvoshoz a maréknyi epekövet, és megmutattam neki, hogy nesze bmeg ez volt az a semmi ami miatt majdnem megpusztultam. Ő le se szrta, amikor egy autó-balesetes uh után küldtek hozzá, hogy vizsgáltassam ki magam, mert baj lesz. Ő meg elküldött, vizsgálatok nélkül, hogy nincs nekem semmi bajom, fogyjak le. Érdekes, azóta valahogy másképpen foglalkozik velem...

2015. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Büdös nekik a munka, vagy mi?
2017. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!