Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Furcsa Bőr Kiütések!?

Furcsa Bőr Kiütések!?

Figyelt kérdés
Megvoltam fázva és szedtem rá: Euroespal 80 MG, és Amoksikalv Quick Tab 1000 MG tabletákat. Továbbá egy természetes szirupot. Az Eurespalt szedtem, majd 2 napra rá furcsa piros kiütések jelentek meg a lábamon és a kezemen. A háziorvos aztmondta hogy étel allergia. Továbbra is szedtem a gyógyszereket és mégtöbb jött ki rajtam. Az Eurespalt már 2 napja nem szedem, az Amoksikalv tabletát peddig ma hagytam abba hogy nem szedem. Égető és viszkető kis piros pöttyök, ami már vérzik is és sebesedik, kenegetem egy hűsitő mentás kenőcsel de az sem sokat segit. Van a lábamon, kezemen, hátamon, comb... Mi okozza ezeket a kiütéseket, Mivel lehetne tenni ellene hogy eltűnjenek ?
2015. febr. 13. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyógyszer-allergia.

Antihisztamin tablettát vegyél (pl. fexofenadin hatóanyagút, az erősebbet, valamint kalciumot, amik enyhítik a tüneteket. Vény nélkül is kapsz ilyet.

2015. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!