Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 15 hónapos kisfiamon furcsa...

15 hónapos kisfiamon furcsa kiütések jelentek meg az MMR oltást követően. Történt mással is hasonló?

Figyelt kérdés
Két hete kapta meg a kisfiam az MMR (15 hónapos) oltást. Először hurutus panaszok jelentkeztek néhány napra, majd a 11. napon "foltos" lett. Piros, talán szúnyog csípéshez, de annál nagyobb terjedelmű piros foltok jelentek meg az arcán, karján, hátán, lábán. Ma beszéltem a háziorvossal, de akkor éppen nem volt rajta ilyen kiütés, ugyanis ezek a kiütések amikor megjelennek, néha gyorsan el is tünnek. Csak egy nagyon pici piros pötty volt rajta amikor megmutattam a doktornőnek, aki azt mondta, biztos csak a sál vagy a sapka irritálja a bőrét. De tudom, hogy nem erről van szó, hiszen korábban nem irriálta. Történt mással is ilyen az MMR oltást követően? Segítség!

2012. nov. 27. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Kb. 7 - 12 nap között várható.
2019. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!