Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orrcseppet használtam másfél...

Orrcseppet használtam másfél napig. Azóta fáj a bal orrjáratom. Lehet nagy gondom belőle?

Figyelt kérdés

Másfél napig használtam Nasivint. Sajnos azt kell mondjam, feleslegesen, mert nem igazán volt bedugulva az orrom csak nagyon kis mértékben, ezelőtt sose használtam orrcseppet, csak most az orvosom ajánlotta, mert homloküreggyulladás gyanús voltam(azóta kiderült, semmi ilyenről nem volt szó). Lehet a kelleténél kicsit többet is alkalmaztam aznap mint 1-2 csepp. Az első nap az egyik orrjáratom teljesen bedugult és nagyon fájt tőle. Azonnal abbahagytam a használatát. Azóta nincs bedugulva, szépen tudok rajta lélegezni, de az orrjáratom feljebb még hideg hatására mindig fáj és érzem hogy feljebb mintha egy picit be lenne dagadva és picit be lenne dugulva, mert úgymond "cuppog" a szemem melletti orrjárat. Ez pontosan 1 hete történt.

LEhet, hogy már kialakult az orrnyálkahártyasorvadás? Vagy csak begyulladt tőle az orrnyálkahártyám? Elmúlik magától? Mennyi időre van szükség? Néztem, vannak akik hetekig, hónapokig használják és függővé teszi őket.

Az itthoniak azt mondják, várjak még, mert elmúlik magától is, nem használtam sokáig, csak másfél napig, de kell egy kis idő, mire a nyálkahártyám rendbejön. Tudtok valamit ajánlani?



2015. febr. 16. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!