Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Huzatot kapott a fülem, és...

Huzatot kapott a fülem, és fájt a fejem, nyakam de legfőképp a fogaimnál az állkapocs. Ezek már elmultak, ám az állkapocsnál a szám teljesen elzsibbadt, már 5 napja elvan zsibbadva és aggaszt mi lehet az oka. Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

És öt napja nem mentél orvoshoz ezzel?

Valószínűleg idegi probléma lehet. Elképzelhető, hogy a megfeleő helyen végzett masszírozás stimulálná az ideget, de szerintem inkább fordulj orvoshoz.

2010. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen aki huzat érzékeny, okoz ilyen sajnos kellemetlen tüneteket. Az állkapcsod zsibbadása is ettől lehet,mert olyan idegek gyulladtak be az arcodban, ami kisugározhat az állkapcsodra is. De hétfőig nem leszel jobban menjél orvoshoz. Vagy injekciókúrát kapsz, vagy gyógyszeresen kezelnek. Mondjuk addig szedhetnél B6,B1 vitamint, ezek ideggyulladásra, idegbántalmakra valók!
2010. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de voltam orvosnál még hétfőn..kaptam antibiotikumot is.az összes fájdalom elmult,de ez a zsibbadó érzés megmaradt a számban,bár enyhülni látszik..de 6 napja zsibbad..normális ez?
2010. febr. 13. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!