Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet egy normális gyerekh...

Hol lehet egy normális gyerekhőmérőt venni? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
A higany helyetti új hőmérők nagyon lassúak, és egy másfél éves gyereknél szinte lehetetlen, hogy a gyerek kivárja, ráadásul egy picit elmozdul és az egész semmit nem ér, aztán nem tudja az ember, hogy most van vagy nincs láz? Digitális meg megbizhatatlan, már a harmadikat dobjuk ki, ez sem tűnt jó megoldásnak. Tit tudtok valami megbízható jó márkát vagy módszert?

2015. márc. 2. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

hm, hát én digitálisat használok de közben fogom a gyereket...

az enyém már kicsit megnőtt, 9 éves de mindig is ilyent használtam nála.

hónaljban.

lefektetem hanyatt, beteszem a hőmérőt, és lefogom a karját.

2015. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én két digitálisat dobtam ki, ami tönkrement, és nem működött, és az nem olyan, hogy az ember rögtön látná, ha valami nem jó, mert annak a belsejében van a hiba. Egy hagyományos hőmérő, ha nincs eltörve, akkor nem lehet vele baj, azaz tudod, hogy működik.
2015. márc. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!